SPONSOR SERWISU
(2,1)foreachslotdata->visible_adsense:0(2,1)foreachslotdata->visible_adsense:0
noSlotData noSlotDataButCampaignVisibility:0
noSlotData noSlotDataButCampaignVisibility:0
noSlotData noSlotDataButCampaignVisibility:0
Uśmiechnięty mężczyzna (Marcin Klammer) ubrany w szary garnitur i niebieską koszulę.

Poznaliśmy nowego dyrektora zarządzającego Polskiej Rady Centrów Handlowych

noSlotData noSlotDataButCampaignVisibility:0

Z początkiem kwietnia Marcin Klammer objął stanowisko dyrektora zarządzającego Polskiej Rady Centrów Handlowych, przejmując odpowiedzialność za współtworzenie i realizację strategii oraz dalszy rozwój organizacji.

Przeczytaj również: Vinted może poprosić o wyciąg bankowy. Czy to bezpieczne?

Nowy dyrektor zarządzający PRCH: nadchodzące wyzwania

Marcin Klammer współpracując z członkami PRCH, zarządem oraz partnerami biznesowymi będzie reprezentował interesy branży na arenie krajowej i międzynarodowej. Jednocześnie zarządzając działalnością operacyjną stowarzyszenia. Na stanowisku dyrektora zarządzającego zastąpił on Krzysztofa Poznańskiego, który podjął decyzję o zakończeniu swojej aktywności w PRCH i przejściu na emeryturę.

– Branża centrów handlowych przechodzi okres dynamicznych zmian, które wymagają jasnej wizji i skutecznego działania. Jako zarząd Polskiej Rady Centrów Handlowych jesteśmy przekonani, że bogate doświadczenia Marcina Klammera w realizacji wielu, bardzo różnorodnych projektów oraz doskonała znajomość branży wzmocnią działania PRCH. Jednocześnie w imieniu własnym oraz zarządu bardzo serdecznie dziękuję Krzysztofowi Poznańskiemu. W ciągu ostatnich ponad trzech lat przeprowadził PRCH przez okres pandemii, pomógł zreformować i zbudować nową strategię organizacji. Zwiększył jej skuteczność oraz rozpoznawalność – powiedział Jan Dębski, prezes zarządu Polskiej Rady Centrów Handlowych.

Polska Rada Centrów Handlowych (PRCH) od 8 lat konsekwentnie opowiada się za możliwością prowadzenia handlu w niedziele. Jej zdaniem za przywróceniem niedziel handlowych przemawia szereg argumentów ekonomicznych i społecznych. Dzień ten generował największy obroty z całego tygodnia, co dla gospodarki miało przekładać się na wyższy poziom zatrudnienia i większe wpływy podatkowe. Zarząd PRCH, podkreśla jednak wagę gwarancji konkretnych praw dla pracowników handlu.
mat. prasowy

Marcin Klammer: sylwetka dyrektora zarządzającego PRCH

– Z przyjemnością i dumą dołączam do PRCH. Organizacji, którą znam od początku jej istnienia i którą cenię za rzetelne reprezentowanie branży obiektów handlowych w Polsce. PRCH przez cały okres swojej działalności, a zwłaszcza przez ostatnie lata, aktywnie wspiera bardzo ważny sektor polskiej gospodarki. Mimo, iż handel wyraźnie odzyskał dynamikę po okresie pandemii, która nie pozostała bez wpływu na działalność firm członkowskich PRCH. W najbliższych miesiącach i latach sektor obiektów handlowych wciąż czeka szereg wyzwań. Cieszę się, że w barwach PRCH będę mógł stawiać im czoła reprezentując branżę. Dbając by nasz głos był słyszany i brany pod uwagę – mówi Marcin Klammer, nowy dyrektor zarządzający Polskiej Rady Centrów Handlowych.

Przed objęciem stanowiska dyrektora zarządzającego PRCH Marcin Klammer zarządzał szeregiem firm w sektorze nieruchomościowym, konsultingowym i inżynieryjnym. Pełnił funkcje prezesa zarządu w HB Reavis, BNP Paribas Real Estate i Arcadis / EC Harris. Przez wiele lat współtworzył rynek deweloperski i konsultingowo-inżynieryjny w Polsce i w Europie.

Więcej o polskiej modzie przeczytasz na łamach lamode.info

Zdjęcie główne: mat. prasowy

noSlotData noSlotDataButCampaignVisibility:0
noSlotData noSlotDataButCampaignVisibility:0
(2,0)foreachslotdata->visible_adsense:0(2,0)foreachslotdata->visible_adsense:0
noSlotData noSlotDataButCampaignVisibility:0
noSlotData noSlotDataButCampaignVisibility:0
noSlotData noSlotDataButCampaignVisibility:0

Newsletter

FASHION BIZNES