Niesamowity pokaz najnowszej kolekcji YSL. Anthony Vaccarello zabrał nas na pustynię… mody

264
Saint Laurent 2020

Najnowsza kolekcja francuskiego domu mody pod sterami Anthony’ego Vaccarello inspirowana jest przede wszystkim pandemią. Kroje, materiały i pokaz „Summer 21” nawiązują do obecnej sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy. Kolekcja jest prawdziwym majstersztykiem – przygotowaliśmy dla Wad zarówno film z pokazu jak i całą kolekcję.

Kolekcja wiosenna od YSL

W kolekcji wiosennej Saint Laurent znajdziemy ubrania inspirowane lockdownem i pandemią jednak z zachowaniem rockowego charakteru francuskiego domu mody. Miękkie materiały, wygodne kroje i większy luz. Anthony Vaccarello zaprojektował bawełniane kolarki, suknie przypominające podomki, luźne koszule czy przyjemne welurowe komplety. Istny raj dla fanek marki zamkniętych w swoich czterech ścianach.

Pokaz „Summer 21”

Tak wyjątkowa kolekcja potrzebuję godnej oprawy. Dlatego Anthony Vacarello zabrał nas tym razem na pustynię. Wyłaniające się zza wydm, na których widnieje logo marki, modelki przechadzają się wolno dumnie prezentując najnowszą kolekcję. Usytuowanie prezentacji nie jest przypadkowe.

„Chciałem skupić się na istocie rzeczy. Myślę, że to znak czasu (…) Ale nie chciałem niczego ponurego ani ciężkiego. Pustynia symbolizuje dla mnie tęsknotę za spokojem, otwartą przestrzenią, wolniejszym rytmem. Ubrania są też bardziej miękkie. duch kolekcji delikatniejszy, prostszy”.

– anthony vaccarello

Ten niesamowity pokaz został sfilmowany. Na końcu krótkometrażowego formatu pojawia się napis „I wish You where here – Anthony Vacarello”. My również chcielibyśmy uczestniczyć w tak spektakularnym pokazie. Jednak tutaj macie szanse poczuć się jak w pierwszym rzędzie. Zobaczcie wideo „Summer 21”.

Przeczytaj również: Oto długo wyczekiwana kolekcja Gucci x North Face