KONSTRUKTOR ODZIEŻY DAMSKIEJ

    154
    • Konstruktor
    • Warszawa

    Strona WWW Deni Cler

    Lokalizacja: Warszawa

    Zadania:

    • Realizacja konstrukcji odzieży na bazie rysunku
    • Współpraca z projektantem na etapie powstawania kolekcji
    • Monitorowanie procesu powstania pierwowzorów oraz dbanie o jego prawidłowy przebieg
    • Wdrożenie modeli do produkcji
    • Opracowanie rozwiązań techniczno-technologicznych zastosowanych w modelach
    • Wykonywanie konstrukcji odzieży, modelowanie i stopniowanie w systemie Lectra
    • Wykonywanie układów kroju w systemie Lectra

    Oczekiwania:

    • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku konstruktora odzieży
    • Wykształcenie kierunkowe
    • Znajomość technologii dzianin oraz tkanin
    • Bardzo dobrej znajomości systemu Lectra
    • Precyzji oraz pełnego zaangażowania w wykonywanie w/w zadań
    • Dobrej znajomości programu Excel
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Pracę na pełen etat
    • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia wiedzy i doświadczenia
    • Niezbędne narzędzia pracy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego, oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych.

    na adres e-mail: rekrutacja@denicler.eu ze wskazaniem stanowiska i lokalizacji.

    Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na rekrutacja@denicler.eu

    PODZIEL SIĘ