Zestaw sztućców- czyli idealny prezent na każdą okazję

106

Zestawy sztućców to najczęściej wybierane prezenty na takie okazje jak wesele, rocznice czy urodziny. Dlaczego? Jest to prezent funkcjonalny, ekonomiczny i przede wszystkim estetyczny. Znajdzie on dla siebie miejsce w każdym domu. Dlaczego jest to świetny wybór na prezent i jaki powinien być idealny zestaw sztućców?

Funkcjonalny prezent

Komplety sztućców są idealnym rozwiązaniem, jeśli poszukujemy prezentu funkcjonalnego. W każdym domu powinien znaleźć się choć jeden kompletny zestaw, którego można efektownie użyć podczas rodzinnych obiadów czy przyjęć. W zależności od liczebności rodziny oraz posiadanych zestawów, możemy komplet sztućców stołowych używać także na co dzień. (Sprawdź komplety sztućców DUKA)

Odpowiednia pielęgnacja

Wybierając komplet sztućców warto pamiętać o zwyczajach swoich, czy osób obdarowywanych. Niektóre sztućce nie mogą być myte w zmywarce. To może zdecydowanie utrudnić funkcjonowanie osób, które naczyń ręcznie nie myją. Przed zakupem należy koniecznie sprawdzić zalecenia producenta.

Liczba części

W ofercie znajdziemy komplety sztućców stołowych o różnej wielkości. Mogą być to zestawy dla sześciu osób, dwunastu czy więcej. Każdy zestaw składa się z podstawowych elementów, takich jak stołowa łyżka, nóż, widelec oraz mała łyżeczka. Pozostałymi elementami zestawy mogą się różnić. W niektórych z nich znajdziemy łyżkę wazową, w innych widelczyki do ciasta, ale znajdziemy także zestawy zawierające łyżki do sałaty, czy łyżkę do nakładania lodów. Warto wybrać zestaw sztućców najbardziej pasujący do naszych przyzwyczajeń.

Jak dekorować?

Prezent ślubny, rocznicowy czy urodzinowy powinien być odpowiednio zapakowany. Najczęściej zestawy sztućców pakowane są w efektowne i praktyczne walizki, które same w sobie są wyjątkowo eleganckie. Wystarczy owinąć ją czerwoną kokardą i gotowe. Możemy wybrać także pasujący papier do pakowania. Walizka z zestawem sztućców będzie niezwykle funkcjonalna, ponieważ to do niej możemy chować sztućce, których używamy „ od święta”.

Wybierając odpowiedni prezent kierujemy się wieloma czynnikami. Na większe rocznice i wydarzenia staramy się wybierać prezenty piękne i funkcjonalne. Jednym z nich z pewnością jest komplet sztućców stołowych. To wyjątkowe rozwiązanie, które doceni wiele osób. Wybierając zestaw sztućców musimy dobrać odpowiednią ilość i rodzaj elementów oraz sposób, w jaki zestaw jest zapakowany. Dodając niewielkie elementy dekoracyjne możemy być pewni, że z naszym prezentem trafiliśmy w dziesiątkę. (Sprawdź teraz – Duka.com)

PODZIEL SIĘ