Targi Slow Fashion #9 – Warszawska Jesień

  89
  Kiedy:
  Wrz 30, 2017@11:00 – Paź 1, 2017@19:00
  2017-09-30T11:00:00+02:00
  2017-10-01T19:00:00+02:00
  Gdzie:
  PGE Narodowy
  aleja Poniatowskiego 1
  03-901 Warszawa
  Polska
  Koszty:
  10zl

  Targi Slow Fashion #9 – Warszawska Jesień

  Wyobraź sobie miejsce w którym spotykają się najlepsi polscy projektanci, twórcy i designerzy. W jednym momencie łączy się jakość, precyzja, charakter i pasja. Przestrzeń ta pełna jest kreatywności, stylu, pomysłów i wymiany myśli. To tu znajdujesz ubrania, które wyrażają Ciebie – Twoją indywidualność, Twoje korzenie, Twój styl i osobowość.

  Już po raz 9 zapraszamy Cię na jedyne takie wydarzenie w Polsce. Ponownie na PGE Narodowym odbędą się Targi Slow Fashion – impreza na której premierowo swoje kolekcje zaprezentują najciekawsi polscy projektanci, tworzący zgodnie z ideą ‘slow’. Definiujemy ją jako mądre i zdrowe podejście do konsumpcji, przez co masz okazję poznać lokalnych przedsiębiorców, wykorzystujących najlepszej jakości materiały oraz wytwarzających limitowane serie.

  Targi Slow Fashion to ponad 200 wystawców z całej Polski, którzy mają możliwość zaprezentowania się szerokiemu gronu odbiorców. Już 30 września i 1 października przestrzeń PGE Narodowy wypełni tysiące produktów. Całość zostanie podzielona na strefy: Premium, Casual, Street, Elegance oraz Kids.

  Po raz kolejny powstanie również Strefa Męska – przestrzeń dedykowana dla Panów, którzy w jednym miejscu znajdą ubrania, akcesoria, dodatki i usługi.

  ‘Slow’ to również powrót do natury, więc nie zabraknie strefy Ciało z organicznymi kosmetykami z lokalnych manufaktur oraz bezpłatnymi usługami.

  Chcesz spróbować swoich sił jako twórca? Przyjdź na targi i odwiedź strefę #Warsztatownia, gdzie poznasz działanie maszyn do szycia JUKI – Sew it, uwijesz wianek czy zaprojektujesz nadruk na tiszert czy torbę.

  Na targach Slow Fashion dbamy również o najmłodszych. Przyjdź z rodziną i dziećmi i skorzystaj z bezpłatnych atrakcji Placu Zabaw i Kreatywności. To tu znajdziesz inspirujące warsztaty, zabawy, książki czy ubrania i akcesoria tworzone prosto z serca.

  Idea ‘slow’ to też zwrócenie uwagi na człowieka, na jego komfort pracy, godziwe wynagrodzenie i poszanowanie praw pracowniczych. Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat i wesprzeć fundacje dbające o te kwestie? Przyjdź i porozmawiaj z wolontariuszami z Fundacja La Strada. Od początku wspieramy inicjatywy, które działają na rzecz świadomości procesów w branży modowej.

  #KupujLepszeUbrania

  Lista partnerów, wystawców, mapa oraz atrakcje wkrótce. Śledźcie nasz fanpage!

  Targi Slow Fashion #9 #WarszawskaJesień
  Kiedy: 30 września i 1 października 2017 r.
  Gdzie: PGE Narodowy (aleja Józefa Poniatowskiego 1)
  Godziny otwarcia: 11.00 – 19.00
  Wstęp na targi: 10 PLN / 2 dni, dzieci i młodzież do lat 12 wstęp bezpłatny.

  PODZIEL SIĘ