Kiermash vol. XI I Jesień w Muzeum

  76
  Kiedy:
  Wrz 16, 2017@11:00 – Wrz 17, 2017@19:00
  2017-09-16T11:00:00+02:00
  2017-09-17T19:00:00+02:00
  Gdzie:
  pin Show Map Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie ul. Św. Wawrzyńca
  31-060 Kraków
  Polska
  Koszty:
  Bez opłat

  [for english scroll down]

  Kiermash vol. XI | JESIEŃ W MUZEUM

  16 i 17 września 2017 | 11:00 – 19:00

  Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie
  ul. Św. Wawrzyńca 15 Kraków

  === WSTĘP WOLNY ===

  WYPOCZĘCI, OPALENI, SZCZĘŚLIWI… WRACAMY DO WAS WE WRZEŚNIU Z XI EDYCJĄ TARGÓW MODY NIEZALEŻNEJ I DESIGNU UŻYTKOWEGO Kiermash.

  Po wspaniałych, okrągłych urodzinach, które obchodziliśmy w czerwcu NIE ZWALNIAMY! Już we wrześniu mamy dla Was kolejne wydarzenie pełne najlepszej i najoryginalniejszej polskiej mody. Obiecujemy, że jak zwykle na Kiermashu będzie wszystko co się “teraz nosi”, od ubrań, przez torby, buty, biżuterię, gadżety…

  Zapraszamy do znanego Wam już Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Wiemy, że lubicie tą przestrzeń! My też! Dlatego po raz kolejny to właśnie tu będzie można spotkać polską modę niezależną, młodych projektantów, design, akcesoria i… oryginalną strefę gastro. Na terenie Muzeum o Wasze brzuchy zadba Pies Pianista i Espresso Bike. A kawałek dalej znajdziecie Skwer Judah – Food Truck Square z bardzo szeroką ofertą foodtrackowych pyszności.

  Podczas Kiermashu będziecie mieli okazję zobaczyć i przymierzyć wszystko to co na co dzień znacie z Internetu. Jak zwykle będzie to świetna okazja, by poznać nie tylko same ubrania i design, ale i projektantów, którzy je tworzą. Bardzo dużą wagę przykładamy również to handlu fair trade. Wierzymy, że nikt nie został wykorzystany przy lokalnej produkcji.

  “Cudownie, że po raz kolejny spotkamy się z Wami i z polską modą w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Wiemy jak ważny dla Krakowa jest Kiermash. Zapewniamy Was, że jak zwykle będzie modnie, kolorowo i naprawdę ciekawie. Poza stałymi kiermashowymi wystawcami, których uwielbiacie będziemy mieć też kilka niespodzianek. Przedstawimy Wam nowych projektantów i ich marki. Wszystko po to, żeby jesień zaczęła się naprawdę wspaniale! Mamy nadzieję, że XI edycja znów pozwoli Wam zaopatrzyć szafy w najważniejsze MUST HAVE tego sezonu [hahaha].” – z dużym uśmiechem mówią Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan, organizatorzy Kiermashu.

  KIERMASH to wyjątkowe wydarzenie, które śladami Warszawy, Łodzi, Katowic, czy Berlina łączy młodych artystów z klientami w Krakowie. Na skalę światową nie jest to wydarzenie innowacyjne, ale na skalę małopolską, jak najbardziej. Krakowskie tradycje targowe zderzają się tu z polskimi projektantami mody i designu użytkowego.

  MODA + DESIGN + LUDZIE = KIERMASH
  MODNA JESIEŃ W MIEŚCIE!

  – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
  ENG

  KIERMASH vol. XI_Fashion at the Museum
  16-17 September 2016, at 11:00 am. – 07:00 pm.
  Museum of Municipal Engineering (Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie)
  15 św. Wawrzyńca St., Krakow
  ENTRY FOR KIERMASH IS FREE

  This exceptional event, which is to take place between 16-17 of September, is all about fashion, style, heritage, quality and beyond. Museum of Municipal Engineering has been chosen by organisers to held this KIERMASH edition. Its amazing interior will complement displays of many independent fashion designers. The contrast of tradition meeting young and independent creative sprits is worth to experience.

  During those 2 days our guests will be able to browse, try on and purchase one of a kind pieces, created by upcoming fashion designers. Altogether there will be over 60 stools offering handpicked, handmade and beautiful clothes, jewellery and accessories.

  KIERMASH is there to unite creative minds, fashionistas and customers. Following footsteps of similar events held around the Europe we had filled the gap in Polish fashion industry. We are pioneers on our ground. We focus on fashion and design. We know what people expect from us based on our experience from previous KIERMASH editions. Each edition is focused not only on meeting those expectations but also on exceeding them. People of southern Poland have given us a flavour of their fashion tastes before therefore we can customise our exhibition accordingly.

  This is what Izabela Chyłek and Mateusz Kaczan, initiators of the project, have to say about it: ‘KIERMASH is all about the fashion, which you cannot find on the high street. It is a mixture of best quality fabrics, exceptional craftsmanship and so very important – fair trade. Most of designers exhibiting in KIERMASH are only selling their collection via websites.”

  FASHION + DESIGN + PEOPLE = KIERMASH
  TRENDY AUTUMN IN THE CITY!

  PODZIEL SIĘ