Dzień Kobiet Glamour, czyli spotkania z inspirującymi kobietami!

  90
  Kiedy:
  Wrz 20, 2017@10:00 – 16:00
  2017-09-20T10:00:00+02:00
  2017-09-20T16:00:00+02:00
  Gdzie:
  pl. Trzech Krzyży 10/14
  Warszawa
  Polska
  Koszty:
  Bez opłat

  Wszystkie osiągnęły sukces, są ekspertkami w swoich dziedzinach i nie zawahają się podzielić swoją wiedzą. Jesteście ciekawe, jak z pasji uczynić sposób na życie, zrobić karierę i pokazać, że dziewczyny mają siłę? Już 20 września opowiedzą Wam o tym Gosia Baczyńska, Katarzyna Sokołowska, Natalia Hatalska, Red Lipstick Monster, Antonina Samecka, Ewa Jarzemska i Ania Kuczyńska!

  Po raz pierwszy w historii plebiscytu Kobieta Roku Glamour zapraszamy Was na wyjątkowy dzień, z tymi wyjątkowymi kobietami. Zarejestrujcie się na spotkania, weźcie udział w ciekawych dyskusjach – bądźcie z nami w Dzień Kobiet Glamour!

  Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Dlatego już dziś zarezerwuj jedno dla siebie i zarejestruj się na wybrane spotkania! Partnerem wydarzenia, które odbędzie się w Warszawie, w budynku Ethos (pl. Trzech Krzyży 10/14), jest marka H&M. Start: godz. 10.00!

  REJESTRACJA TUTAJ: http://www.glamour.pl/dzien-kobiet-glamour

  10.00 – EWA JARZEMSKA (Dyrektor Marketingu i Komunikacji marki H&M w regionie Europy Środkowej)
  – Czy kobiecie lepiej pracuje się w męskim środowisku czy w zdominowanym przez kobiety? Szefowa marketingu H&M zaczynała w branży IT, więc zna jedno i drugie. Chcesz wiedzieć jak odnaleźć się w jednym i drugim? Przyjdź na spotkanie z nią.

  10.30 – RED LIPSTICK MONSTER
  – Jak z pasji zrobić biznes? Która z nas nie chciałaby tego wiedzieć! Red Lipstick Monster nie dostała wymarzonej pracy w perfumerii, więc założyła kanał na YouTubie. Podczas spotkania powie ci dlaczego warto wyjść poza swoją strefę komfortu i jak szukać alternatywnych ścieżek naszej kariery.

  11.00 – ANIA KUCZYŃSKA
  – Strój to dziś o wiele więcej niż ubranie – twierdzi projektantka Ania Kuczyńska. Czy zwykły czarny T-shirt może być politycznym statementem równie silnym, co hasło na transparencie? I czy strój jest nadal symbolem?

  11.30 – KATARZYNA SOKOŁOWSKA
  Można odnieść sukces zawody i pozostać sobą, a Katarzyna Sokołowska, reżyser pokazów mody, jest tego najlepszym przykładem. Jak ona to robi, że od lat jest na topie i nadal twardo stąpa po ziemi? Powie ci podczas spotkania.

  12.00 – ANTONINA SAMECKA
  Dlaczego inne rzeczy przytrafiają ci się, gdy zakładasz sprany dres, a inne kiedy masz na sobie zmysłową, czerwoną sukienkę? I po co ci w szafie tyle ubrań? Antonina Samecka, która stoi za sukcesem marki Risk.Made in Warsaw i napisała poradnik „Modoterapia” wyjaśni ci to podczas swojej prezentacji.

  12.30 – 12.45 PRZERWA

  12.45 – GOSIA BACZYŃSKA
  Od 20 lat jest na topie i od 20 lat słynie z tego, że mówi to, co myśli. Gosia Baczyńska po raz pierwszy odpowie na wszystkie Wasze pytania. Nawet te kontrowersyjne i niewygodne!

  13.15 – NATALIA HATALSKA
  Kobiety rosną w siłę, a Natalia Hatalska, która zajmuje się prognozowaniem trendów wie o tym wszystko. Czym jest Womenomics i co z niego wyniknie dla każdej z nas? Dowiesz się podczas spotkania z nią.

  PODZIEL SIĘ