Drzwi do stylu – spotkanie z Dorotą Wróblewską i Agnieszką Janas

  62
  Kiedy:
  Gru 6, 2018@18:30 – 21:30
  2018-12-06T18:30:00+01:00
  2018-12-06T21:30:00+01:00
  Gdzie:
  Damosfera
  Chmielna 73B/38
  00-401 Warszawa
  Polska

  Zapraszamy na niezwykłe spotkanie z autorkami książki Poradnika „Drzwi do Stylu”, na którym zaprezentujemy na żywych przykładach kilka styli przedstawionych przez autorki książki: Dorotę Wróblewską i Agnieszkę Janas.

  Poradnik „Drzwi do Stylu” powstał w wyniku ich rozmów o modzie, stylach ubierania się, dodatkach czy zakupach, na które obie lubią chodzić. Jest ponadczasowy ponieważ dotyczy zjawisk i mechanizmów rządzących biznesem modowym i pozwala się odnaleźć w ich gąszczu.
  Z całą pewnością nie jest opisem gorących trendów.
  Można do niego wracać kiedy tylko będzie taka potrzeba oraz czytać w dowolnie wybranej kolejności rozdziałów. „Drzwi do stylu” to książka szczera i naturalna.
  Od strony profesjonalnej łączy Je miłość do mody, wieloletnia obecność w tym świecie (choć w całkowicie odmienny sposób) oraz profesjonalne podejście do niej.
  Różnią się: temperamentami, sposobem mówienia, stylem życia, ubierania się, zwracamy uwagę na inne rzeczy. Mało kto wierzył w to, że przy tak zróżnicowanych osobowościach uda się im wspólnie napisać książkę.
  A jednak!
  W poradniku każda Czytelniczka, a zapewne także i Czytelnik, znajdzie odpowiedzi na znakomitą większość pytań dotyczących tej sfery życia. Pokazujemy dobre i złe przykłady, podpowiadamy, jak nie popaść w „niewolnictwo” marek i nie dać się zwieść ich sztuczkom podczas zakupów.
  Wierzymy, że dobrego stylu można się nauczyć, jeśli się tego naprawdę chce! Dlatego opisujemy jak go stworzyć uwzględniając: temperament, zainteresowania, rodzaj pracy, warunki fizyczne, a także upodobania.
  Jak mantrę powtarzają, że najważniejsze są: jakość rzeczy, konsekwencja przy kompletowaniu ubrań i dodatków, porządek oraz … dobra zabawa! O tym ostatnim nie można zapomnieć.
  Moda daje nam wiele radości, którą chcą podzielić się z Czytelniczkami.

  Zapraszamy na spotkanie i do lektury,
  Dorota, Agnieszka i Damosfera :-)

  CZYTAJ WIĘCEJ