noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Kobieta w czarnej sukience pozuje z kolorowymi torebkami marki Mandel

Uwielbiana przez Polki marka szuka pracownika. Sprawdź szczegóły!

REKLAMA
noSlotData

Mandel, popularna marka specjalizująca się w produkcji skórzanych torebek, poszukuje pracownika. Znamy szczegóły oferty!

Przeczytaj również: Praca w modzie czeka. Mamy najnowsze oferty!

Mandel – co to za marka?

Pomiędzy tym, co piękne, a tym, co funkcjonalne nie trzeba wybierać” – ten slogan od lat przyświeca działaniom warszawskiej marki. Jak podkreśla jej założycielka, za Mandlami od początku stoi troska zarówno o rzemiosło, jak i środowisko.

To co charakteryzuje torebki marki Mandel to między innymi dbałość o detale. Klientki od lat zachwycają się ich designem. Są one zaskakująco sprytne i poukładane. Jeden model można nosić na kilka sposobów, zmieniając rączki, wygląd i sposób zamknięcia. Jak czytamy na stronie marki: „W naszych torebkach znajdzie się miejsce na Twój chaos i na Twój porządek. Na szybki poranek i na wolny wieczór. Mandel odnajdzie się na bluzie i na płaszczu. Pozwoli zaprosić się do warzywniaka i na wino. Zostanie z Tobą na lata. Jej skóra dojrzewa i ewoluuje razem z Tobą i Twoim widzimisię. A jeśli kiedyś zmienisz zdanie, pomożemy znaleźć jej nowe przeznaczenie”. Warto bowiem podkreślić, że marka posiada własny dział second hand.

Przeczytaj również: Właścicielka marki Mandel. „Nie wszystkim się podoba ten odjazd w stronę nowoczesności” [wywiad]

Za Mandalami od samego początku stoi troska o rzemiosło, środowisko i osoby, które pracują dla marki. Wszystkie torebki powstają w ich własnej szwalni. Szyją lokalnie, z najlepszych materiałów sprowadzanych z Włoch. – Dążymy do tego, żeby detale były jak najbardziej dopracowane, wszystkie modele są wyróżniające się i trwałe – mówi Monika Kalicińska, założycielka marki Mandel.

Na polskim rynku marka Mandel obecna jest od ośmiu lat. Przez ten okres przyzwyczaiła konsumentów nie tylko do jakościowych oraz gustownych projektów, ale również do szczerej proekologicznej polityki. Teraz przyszedł czas rebrandingu. Klientki nie muszą się jednak obawiać. DNA pozostanie nietknięte!
mat. prasowy

Praca w Mandel

Marka Mandel prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko CONTENT CREATOR / JUNIOR SOCIAL MEDIA SPECIALIST. „Jeśli jesteś osobą ambitną, kreatywną, masz poczucie estetyki, lubisz wyzwania na wielu poziomach, interesuje Cię praca w marce modowej i to co robimy, to chcemy Cię poznać :) Oferta idealna dla studenta lub licealisty.” – czytamy w ogłoszeniu.

Wszelkie informacje na temat wymagań na dane stanowisko oraz szczegóły oferty znajdują się TUTAJ.

Zdjęcie główne: mat. prasowy

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES