Banksy w Polsce. Gdzie zobaczymy prace artysty?

858
źródło: twistedsifter.com

Banksy to jeden z najsłynniejszych na świecie artystów street-artuPonadto owiana tajemnicą tożsamość budzi dużą ciekawość i wielkie zainteresowanie samym twórcą. Już za niedługo prace Banksy’ego ujrzymy w Warszawie.

Grafiki Banksy’ego będziemy mogli zobaczyć podczas Targów Sztuki Dostępnej, które odbędą się 2 i 3 marca 2019 roku w warszawskiej przestrzeni Babka do Wynajęcia. To pierwsze takie wydarzenie w Polsce. Jego ideą jest promowanie sztuki współczesnej dobrej, ale także niedrogiej. Żadne dzieło sprzedane na Targach nie będzie droższe niż 5000 zł. To jeden ze sposobów organizatorów, by sztuka stała się bardziej „dostępna” dla laików.

View this post on Instagram

Jeśli jesteś właścicielem galerii i chcesz: – znacząco i trwale poszerzyć grupę swoich klientów, – sprzedać jak najwięcej prac w jak najkrótszym czasie, – zaoferować odbiorcom dobre dzieła sztuki po przystępnych cenach, – wystąpić w najgłośniejszym wydarzeniu tej wiosny… Zapraszamy do udziału w Targach Sztuki Dostępnej (Warszawa, 2-3.03.2019). Pierwszych w Polsce profesjonalnych targach sztuki współczesnej z limitem ceny – do 5 tys. zł. Zgłoś się pod adres: 137lestr@gmail.com, napisz, jaką galerię prowadzisz, podaj adres strony internetowej itp. Uwaga! Liczba wolnych stoisk jest ograniczona. Są już z nami m.in. Galeria Sztuki Współczesnej ESTA, Galeria Ether, Galeria Foksal 17, Galeria Sztuki Kolory, Galeria Korekta, Milano Galeria Sztuki, NEY Gallery & Prints, Pragaleria, Galeria Po Prawej Stronie Wisły, Galeria Stalowa, Totuart, 101 Projekt Galeria Sztuki Współczesnej, POCO Galeria. Każdego dnia jest nas więcej :) W trosce o wysoki poziom prezentowanych prac prowadzimy selekcję wystawców Aplikować mogą również artyści występujący indywidualnie. Informacje o Targach i dane kontaktowe do organizatorów znajdują się również na stronie: http://targisztukidostepnej.pl

A post shared by @ targisztukidostepnej on

W ramach tego wydarzenia, wystawiona zostanie galeria Brain Damage Gallery. Wystawca zaprezentuje grafiki gwiazd światowego street-artu, w tym właśnie brytyjskiego artysty – Banksy’ego.

Brain Damage Gallery współpracuje z najwybitniejszymi na świecie przedstawicielami sztuki ulicznej. Oprócz tego rozwija własną kolekcję i organizuje premiery filmowe i wydawnicze.

>>>Przeczytaj również: Trendy marketingowe, które warto wdrożyć do swojego biznesu

Podczas Targów Sztuki Dostępnej poza pracami Banksy’ego, znajdziemy prace takich artystów jak: Chazme, NAWER, Paweł Ryżko, Zbiok Czajkowski czy Zedz.