„Szukamy najzdolniejszej biznesowej młodzieży w Polsce. Rusza kolejna edycja „30 przed 30””

36
Fot.: Bartek Sadowski, Agata Leman, Piotr Waniorek, Adam Tuchliński, Darek Lewandowski / źródło: Forbes.pl

W październikowym numerze magazynu „Forbes” („Forbes” 10/2020) ukaże się czwarta edycja listy „30 przed 30”. Możecie stworzyć ją razem z nami, zgłaszając kandydatury najzdolniejszych polskich przedsiębiorców, menedżerów czy innowatorów.

Michał Borkowski, współtwórca Brainly, platformy edukacyjnej odwiedzanej przez ponad ćwierć miliarda użytkowników miesięcznie. Marta Krupińska, współzałożycielka szybko rosnącego polsko-brytyjskiego fintechu Azimo, obecnie szefowa londyńskiego kampusu Google. Rafał Modrzewski, współwłaściciel ICEYE, jednej z najbardziej obiecujących firm kosmicznych w Europie.

Co łączy te osoby? Innowacyjność, talent biznesowy, zdolność poruszania się na międzynarodowych rynkach, sukces. A także to, że każde z nich znalazło się na liście „30 przed 30” polskiego „Forbesa”.

Pod koniec września grono laureatów poszerzy się o kolejnych przyszłych liderów polskiej gospodarki. Tegoroczne – czwarte już – zestawienie „30 przed 30” ukaże się w październikowym numerze magazynu „Forbes”. To lista, którą tworzymy wspólnie z naszymi czytelnikami. Dlatego gorąco zachęcamy do zgłaszania swoich kandydatów. Nabór potrwa do 24 lipca” – forbes.pl

CZYTAJ WIĘCEJ