Salomon wprowadza Vaya Women – wszechstronne buty stworzone z myślą o kobietach

24
mat. prasowe

Kobiety są silne, wytrwałe oraz wszechstronnie uzdolnione. Potwierdza to wiele wyjątkowych osobowości ze świata nauki, polityki, kultury i sportu, które zapisały się w historii dzięki swoim umiejętnościom, talentowi, odwadze czy determinacji. Stereotyp mówiący, że damska płeć jest słabsza już dawno jest bezzasadny. Panie mogą wykonywać dokładnie te same prace, co mężczyźni i interesować się dokładnie tymi samymi zagadnieniami. Mogą sprawdzać się w „typowo męskich” czynnościach, a nawet być w nich lepsze od facetów. Oddając hołd temu przekonaniu, marka Salomon stworzyła specjalnie wyselekcjonowaną kolekcję outdoorowych butów sportowych dla żądnych przygód kobiet, które kochają aktywność na świeżym powietrzu.

Wypad na trekking w góry, rowerowa wycieczka czy camping nie są już aktywnościami przeznaczonymi tylko dla mężczyzn. Kobiety równie chętnie wybierają się na tego typu wyprawy, które są ich amatorskim hobby lub wyczynowym wyzwaniem. Pragną sięgać wyżej, pokonywać wcześniejsze osiągnięcia lub po prostu, miło spędzać czas i podziwiać piękne widoki. Są żądne przygód i nowych wyzwań, ale nie oznacza to, że podczas sportowych wypraw zatracają swój zmysł estetyczny. Łącząc funkcjonalność z modą, powstały buty Salomon Vaya

To kolekcja obuwia zaprojektowana z myślą o kobietach aktywnych w każdym wieku, które chcą łączyć swoje sportowe pasje z codziennym życiem, nie zapominając przy tym o stylowym wyglądzie. W skład tej linii butów wchodzi 5 modeli: Vaya, Vaya GTX, Vaya MID GTX, Vaya Blaze TS CSWP oraz Vaya Powder TS CSWP. Każdy z nich jest wszechstronny, sprawdzi się praktycznie wszędzie – podczas wycieczki rowerowej po lesie czy parku, przejażdżki konnej, a także na spacerze po zróżnicowanym terenie. Vaya są dla kobiet, które szukają butów uniwersalnych, wygodnych i niezwodnych w trudnych warunkach.

mat. prasowe

Vaya Women to buty zarówno dla kobiet dopiero zaczynających swoją przygodę z outdoorem, a także dla tych, które cieszą się aktywnością na świeżym powietrzu od lat. Dla wszystkich tych, które ta forma spędzania czasu zdążyła pochłonąć bez reszty oraz dla tych, które wkrótce uzależnią się od niej. Bo aktywność na świeżym powietrzu nie jest jednorazową przygodą. Staje się pasją, pozwala naładować akumulatory i daje wielką ochotę na życie. Do czerpania maksimum satysfakcji z outdoorowych sportów potrzebny jest niezawodny sprzęt. Taki, który podczas wielogodzinnej lub kilkudniowej wyprawy zapewni wygodę oraz stawi czoła wszelkim wyzwaniom. Czy to pogodowym, czy wynikającym z poziomu zaawansowania sportowych wyczynów.

Beata Sadowska, znana dziennikarka oraz promotorka aktywnego trybu życia: „Najczęściej kupuję buty do biegania. Muszą być wygodne i dostosowane do tego, gdzie będą śmigać. U mnie trailowe (do biegów górskich), bo z asfaltu zwiałam już dawno temu. Poza butami biegowymi uwielbiam Vaya, bo są uniwersalne. Czyli mniej znaczy więcej: sprawdzą się i na spacer z psem, i na górską wycieczkę i na rower górski (albo miejski), i do jeansów albo sportowej sukienki. Zdecydowanie mój typ!”.

„Relaks, poprawa kondycji czy budowanie odpowiedniej formy, a to wszystko bez monotonii i w fantastycznych okolicznościach przyrody. Dla mnie nawet deszcz nie jest przeszkodą. Mżawkę staram się bardziej traktować jako okazję do zrobienia czegoś nowego w innych warunkach, a nie jako utrudnienie. Oczywiście, kiedy decydujemy się na aktywności na zewnątrz, najważniejszy jest odpowiedni dobór sprzętu turystycznego. Komfort, bezpieczeństwo oraz – co tu dużo oszukiwać – styl, są dla mnie najważniejsze. Cieszę się, że od jakiegoś czasu mogę współpracować z marką Salomon.” mówi Anna Dereszowska, aktorka i ambasadorka marki Salomon.

Zbliża się jesień, fantastyczny okres do wszelkiego rodzaju aktywności na zewnątrz, który warto wykorzystać w 100 procentach, nie zważając na zmienną pogodę. Podążać za prawdziwą wolnością, przełamywać schematy i smakować outdoor można dzięki odpowiedniemu sprzętowi, który oferuje Salomon. Z kolekcją dla kobiet oraz szeroką ofertę marki można zapoznać się w sklepach stacjonarnych oraz na stronie internetowej.

>>> Przeczytaj również: Gucci nie przestaje zaskakiwać. Marka wprowadza do sprzedaży podarte rajstopy za 640 złotych

mat. prasowe
mat. prasowe
mat. prasowe
mat. prasowe