Tymi nietypowymi prezentami zaskoczysz Mamę 

371

GADŻETY, KTÓRE WYWOŁAJĄ UŚMIECH NA JEJ TWARZY

Etui/case na telefon

Oferta dedykowana dla mam jest naprawdę ogromna! Można wybierać spośród wzorów już gotowych lub bardziej spersonalizowanych, np. z własnym napisem lub zdjęciem. Ten prezent ucieszy każdą mamę i to za każdym razem, gdy będzie odbierać telefon.

pewex.com

 Kubek

Nic nie zastąpi rozmów z mamą przy porannej kawie lub wieczornej herbacie. Czy istnieje więc lepszy prezent, niż kubek przeznaczony właśnie na te chwile, w dodatku z wyraźnie opisanym uczuciem do mamy?

http://timeforfpl.shoparena.pl

Ubranie

Kochamy ubrania z napisami, które wyrażają nasz stosunek do świata. Nosimy t-shirty z superbohaterami i innymi idolami. I choć każda z nas chce być jak Wonder Woman, to nie zapominajmy, że to właśnie mama ma prawdziwą super moc!

 

 

mountblanc.pl

 Słodkości

To najbardziej uniwersalny prezent – bo kto nie kocha słodkości? Jednak zamiast zwykłych, klasycznych czekoladek, warto zadbać o coś naprawdę wyjątkowego. Czekoladowy telegram lub bombonierka dedykowane specjalnie dla mam to świetne rozwiązanie.

 

 

Fotoksiążka

Do tej pory fotoksiążki najczęściej wykorzystywane były jako album na specjalne okazje: komunie, śluby, chrzciny. Warto podejść inaczej do tematu i sprezentować mamie album pełen… wspomnień. Piękna fotoksiążka zawierająca wspólne chwile z mamą to wzruszający prezent.

Autor: Kaśka Michalak