Polskie marki oferują pracę dla osób przyjeżdżających z Ukrainy. Twoja firma również może pomóc

Wojna Rosji z Ukrainą oraz przybycie uchodźców wojennych na tereny naszego kraju, wywołały ogromną i natychmiastową falę pomocy i wsparcia. Od kilku dni nasi rodacy masowo organizują transporty spod ukraińskiej granicy, poszukują noclegów dla uciekających przed wojną sąsiadów oraz przeprowadzają liczne zbiórki najpotrzebniejszych artykułów. Do pomocy zaangażowały się również polskie marki, które zaproponowały pracę dla Ukrainek i Ukraińców przyjeżdżających do Polski.

Inglot skraca proces rekrutacyjny i pokryje koszta czynszu

Oferty pracy dla mieszkańców Ukrainy opublikowała marka kosmetyczna Inglot. W związku z ciężką sytuacja w Ukrainie, umożliwimy osobom przybywającym z tego kraju maksymalnie skrócony proces rekrutacyjny, a także całkowite pokrycie opłat mieszkaniowych za pierwszy miesiąc po zatrudnieniu – czytamy w ogłoszeniu. 

Inglot zatrudni na stanowiska w następujących obszarach: Data Science (Warszawa, Przemyśl), Kreatywny-Graficzny (Przemyśl), Produkcja Kontaktowa (Warszawa, Przemyśl), Merchandising (Przemyśl), Sprzedaż międzynarodowa B2B (Warszawa, Przemyśl), IT (Przemyśl), E-Commerce (Przemyśl), New Product Development (Przemyśl) oraz Konsultanci w punktach sprzedaży Inglot. 

Zgłoszenia (skrócone CV bez listu motywacyjnego) można wysyłać na careers@inglot.pl  Więcej szczegółów na LinkedIn: >> link <<

Patrizia Aryton zatrudni specjalistów i nie tylko

Chęć zatrudnienia pracowników zza wschodniej granicy zaoferowała również marka odzieżowa Patrizia Aryton. Firma oferuje pracę na stanowiskach: Specjalista ds. E-commerce, Pracownik E-commerce (pakowanie paczek) oraz zatrudni 3 szwaczki / krawcowe z Ukrainy. Co więcej, marka zaangażowała się w poszukiwanie wolnych wakatów u lokalnych przedsiębiorców (Kaszuby).  Bieżących informacji nt. ofert pracy szukajcie na Instagramie: @patycja_cierocka

Naree zapewnia pracę i mieszkanie dla krawcowych z Ukrainy

Pomocną dłoń wyciągnęła również marka odzieżowa Naree, która poszukuje do pracy krawcowych z Ukrainy. Jak czytamy na instagramowym profilu – oprócz pracy w pełnym wymiarze godzin, firma zapewni mieszkanie, wsparcie psychologiczne oraz pomoc w organizacji życia na terenie Polski. 

Ty również możesz pomóc!

Jesteś przedsiębiorcą z sektora mody / beauty i chcesz zaoferować pracę osobom pochodzącym Ukrainy? Znasz marki, które oferują chęć pomocy? Skontaktuj się z nami na kontakt@fashionbiznes.pl, a my bezpłatnie opublikujemy Twoje ogłoszenie w naszych mediach społecznościowych, gdzie gromadzimy społeczność branży mody i biznesu. 

>>> Przeczytaj również: Polska branża mody solidarna z Ukrainą