Polscy youtuberzy dali bezdomnemu buty za tysiąc złotych.

” Na kanale Marcina Dubiela na Youtube 12 sierpnia pojawiło się nagranie zatytułowane „DALIŚMY BEZDOMNEMU YEEZY I 1000 ZŁ *wzruszył się*”. Możemy na nim zobaczyć, jak dwóch młodych chłopaków w ubraniach Gucci jeździ limuzyną po Warszawie, szukając bezdomnego. – Chcemy zrobić dobry uczynek, chcemy pomóc – mówi Dubiel. Niestety, pierwszego dnia nie potrafią znaleźć odpowiedniej osoby. – Powiem wam, że wbrew pozorom w Warszawie nie jest tak łatwo znaleźć osobę potrzebującą, osobę bezdomną – rzuca błyskotliwą uwagę kolega Marcina…” – Wprost.pl