noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Zdjęcie zielonych paczkomatów one box. Przed nimi stoi kurier z paczkami.

One Box rusza w Czechach. Allegro wprowadza zmiany

REKLAMA
REKLAMA
noSlotData

Allegro wprowadza na czeski rynek automaty paczkowe One Box – poinformowała spółka w komunikacie prasowym. W Czechach jest ich obecnie ponad 140. Dlaczego teraz zdecydowano się na taki ruch?

Przeczytaj również: UOKiK wszczął postępowanie wobec Laurelli. Firma dostała ultimatum

Spółka Allegro zdecydowało. One Box dostępny w Czechach

Jak podano, firma integruje dotychczas funkcjonujące w Czechach i na Słowacji usługi dostawcze WE|DO by Allegro. Stopniowo włączając je pod skrzydła marki One by Allegro. – Ponad 140 nowych maszyn uzupełni istniejącą sieć automatów paczkowych i punktów odbioru, do których WE|DO wysyłało dotychczas swoje paczki. Tym samym zwiększając liczbę lokalizacji, w których klienci mogą odbierać swoje zamówienia z Allegro w Czechach do ponad 3840. Automaty w Czechach już wkrótce będą oferowały także ważną dla czeskiego konsumenta opcję płatności przy odbiorze bezpośrednio za pomocą terminala płatniczego – napisano w komunikacie.

Przeczytaj również: Modivo kontynuuje ekspansję zagraniczną. „To kraj bliski nam nie tylko terytorialnie”

Firma poinformowała, że od tego lata trwać będzie rebranding firmy logistycznej WE|DO na „One by Allegro”. Ma on stopniowo ujednolicić usługi dostawcze na trzech rynkach Allegro: Polski, Czech i Słowacji.

Drewniany logotyp Allegro przytwierdozny do drewnianej ściany. Na pierwszy plan wysuwa się zielen liści zachodzących na logo

PAP, Zdjęcie główne: mat. prasowy

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES