SHOWROOM ASSISTANT

    1195
    • Asystent
    • Warszawa

    Strona WWW [Waw]Fashion PR&Sales Agency

    OFERTA PRACY W AGENCJI [WAW]Fashion na stanowisko ASYSTENT SHOWROOMU

    CZAS: OD 6 MAJA 2019

    Obowiązki:

    – koordynacja pracy Showroomu;

    – współpraca z brand managerami i PR managerem Agencji [WAW]Fashion odpowiedzialnymi za zagraniczne marki takie jak Karl Lagerfeld, Mos Mosh, Twist&Tango;

    – wsparcie w codziennych obowiązkach managerów showroomu;

    – praca przy kontraktacjach kolekcji z buyerami z największych polskich butików i platform sprzedażowych;

    – utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami biznesowymi;

    – zarządzanie wysyłkami kolekcji;

    – budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez udział w wydarzeniach branżowych tj. konferencje, targi, prezentacje marek;

    – dbanie o prezencję showroomu.

    Wymagania:

    – język angielski w stopniu komunikatywnym (kontakt z zagranicznymi partnerami);

    – zainteresowanie modą i trendami;

    – znajomość programów Excel, PowerPoint;

    – płynne poruszanie się w dziedzinie Social Media;

    – sumienność, punktualność;

    – mile widziana umiejętność obsługi programów graficznych.

    W ramach pracy zdobędziesz kwalifikacje do objęcia stanowisk: PR MANAGER lub BRAND MANAGER.

    CV prosimy przesyłać na adres showroom@wawfashion.com. W tytule wiadomości prosimy o dopisek ASYSTENT SHOWROOMU.

    [WAW]Fashion SALES AGENCY jest pierwszą w Polsce międzynarodową agencją PR i sprzedaży pomagająca zdobywać polskim markom modowym kolejne rynki i rozwijać swoją sieć dystrybucji. Tworzymy standardy sprzedażowe marek niezbędne do wystawienia się na targach, bądź w showroomach handlowych.

    Wspieramy działania PR budując strategię działań opartą tylko i wyłącznie na specyfice branży modowej. Na polskim rynku jesteśmy agentem m.in. marek KARL LAGERFELD, MOS MOSH, RAVN, FOR LOVE&LEMONS, STEVIE MAY.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wraz z moimi dodatkowymi danymi osobowymi zawartymi w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez spółkę WAW FASHION SP. Z O.O.”

    Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na showroom@wawfashion.com