Content Specialist

    1168
    • E-Commerce
    • Warszawa

    Strona WWW Showroom

    SHOWROOM.pl zatrudni na stanowisko:

    Jako Content Specialist będziesz odpowiadać za kreację wyjątkowych contentów zgodnych z naszą misją, wizją i wartościami oraz spójnych z zasadami komunikacji zewnętrznej SHOWROOM. Szukamy kogoś, kto ma wrodzoną ciekawość i jest pełen kreatywnych pomysłów.

    To stanowisko jest idealne dla Ciebie, jeśli:

    • czujesz modę: pomożemy Ci w tworzeniu coraz lepszych modowych contentów, ale jeśli ten temat nie jest Twoją pasją, nasza współpraca nie ma przyszłości
    • rozumiesz moc słów: poprawimy Twoje przecinki, ale jeśli nie masz lekkiego pióra, nie będziesz w stanie wyłapać niezbędnych niuansów kreatywnego pisania
    • rozpoznajesz nowe trendy: nauczymy Cię, jak tworzyć inspirujące kampanie contentowe, ale musisz mieć w sobie ciekawość, jeśli chcesz inspirować innych
    • ogarniasz Internet:  pokażemy Ci wiele narzędzi pomocnych w e-commerce i online marketingu, ale oczekujemy też, że będziesz szukać nowych rozwiązań, które moglibyśmy zaadaptować

    Mile widziane doświadczenie w pracy z Content Management System(s).

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie inspirujących i komercyjnych contentów (bannery na stronie głównej, newslettery) w oparciu o plan sezonowy i raporty sprzedaży
    • wybór selekcji specjalnych – trendów, na okazje itp.
    • koordynacja mini-kampanii promocyjnych
    • budowanie briefów kreatywnych dla grafików
    • cotygodniowe dodawanie contentów na stronę i w aplikacji mobilnej
    • pisanie artykułów o tematyce modowej i lifestyle’owe

    Wymagania:

    • co najmniej rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku dla agencji kreatywnej / agencji PR / modowego e-commerce’u / magazynu
    • publikacje online lub offline
    • znajomość języka angielskiego na poziomie B2-C1

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na UoP lub B2B
    • pakiet dodatkowych benefitów pozapłacowych
    • elastyczne godziny pracy
    • owoce w poniedziałki i środy

    Wyślij nam swoje CV i zestawienie publikacji na adres hr@shwrm.com
    Nie zapomnij dołączyć klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych #RODO.

    Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na hr@shwrm.com