piątek, 3 lipca 2020

SPECJALISTA DS. SOCIAL MEDIA

0
  • Marketing
  • Warszawa

Strona WWW Royal Collection

Royal Collection to największa polska sieć sklepów multibrand oferująca modę na najwyższym poziomie. Jesteśmy na polskim rynku od ponad 20 lat. W związku z prężnie rozwijającym się sklepem e-commerce poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Social Media

lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

·       Samodzielna obsługa stron firmowych na Facebooku, Instagramie oraz w innych mediach

·       Tworzenie treści w/w kanałach

·       Opracowanie contentu oraz planowanie feedu w SM

·       Wdrażanie i moderacja płatnych kampanii w social mediach

·       Kreatywny copywriting

·       Pozyskiwanie influencerów do współpracy przy kampaniach marketingowych;

·       Organizacja sesji zdjęciowych na potrzeby kanałów SM

·       Współpraca z działem e-commerce, marketingowym, fotograficznym i handlowym;

·       Obsługa transmisji na żywo (Instagram, Facebook)

·       Moderacja komentarzy, dbanie o dobry kontakt z klientami/użytkownikami

·       Opracowanie i realizacja strategii w mediach społecznościowych

·       Analiza statystyk oraz raportowanie działań

·       Śledzenie nowości i trendów w kanałach online

·       Kreowanie wizerunku firmy

Oczekujemy:

·       Znajomości zasad tworzenia tekstów zgodnie z wytycznymi SEO;

·       Praktycznego doświadczenia w prowadzeniu serwisów społecznościowych

·       Umiejętności posługiwania się narzędziami do monitoringu social media;

·       Lekkiego pióra

·       Kreatywności i ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań;

·       Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych oraz negocjacyjnych

·       Zdolności analitycznego myślenia, umiejętności wykorzystywania różnych źródeł informacji.

·       Odpowiedzialności, samodzielności oraz dobrej organizacji pracy.

·       Znajomości nowoczesnych trendów i rozwiązań stosowanych w digitalu.

·       Pozytywnego nastawienia, chęci rozwoju i umiejętności współpracy

·       Udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

·       Atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od kwalifikacji i doświadczenia)

·       Pracę od poniedziałku do piątku

·       Miłą i niekorporacyjną atmosferę pracy,

·       Zróżnicowany zakres obowiązków.

·       Możliwość wrażania własnych pomysłów i rozwiązań.

·       Niezbędne narzędzia pracy.

·       Możliwość pracy z najlepszymi markami modowymi

·       Rabaty pracownicze na nasze kolekcje

CV proszę wysyłać na maila: katarzyna.smakulska@newfg.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Proszę o umieszczenie poniższej klauzuli w wysyłanym CV.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na katarzyna.smakulska@newfg.pl