KONSTRUKTOR ODZIEŻY

    245
    • Konstruktor
    • Sopot

    Strona WWW STUDIO761

    Opis stanowiska:

    • Specjalista konstrukcji odzieży tworzący wykroje krawieckie.

    Obowiązki:

    • Kompleksowe tworzenie wykrojów krawieckich odzieży na podstawie szkiców, zdjęć i miar
    • Stopniowanie form

    Wymagania:

    • Dyplom lub certyfikat specjalizacji jako duży atut
    • Doświadczenie praktyczne w zawodzie
    • Niebywała dbałość o detale i precyzję
    • Bardzo dobre umiejętności kroju i konstrukcji szablonów
    • Kreatywność i umiejętność wizualizacji projektów
    • Dobra znajomość języka angielskiego

    Oferta:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    • Zniżka pracownicza na wszystkie produkty i usługi spółki
    • Praca w centrum Sopotu z łatwą komunikacją
    • Parking dla samochodów i rowerów

    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych i klauzula informacyjna kandydata do pracy:

    Informacje o firmie:

    STUDIO761
    Studio powstało w 2017 roku jako inicjatywa przyjaciół z artystyczną duszą. Jest to miejsce spotkań, pracy i rozwoju. Mieszkamy w różnych krajach, mamy odmienne doświadczenia i spojrzenie na świat oraz sztukę. Ta różnorodność wpływa na naszą pracę, kreatywność i efekty.
    Chcemy wspierać Państwa w kreowaniu własnego stylu, zarówno w ubiorze, jak i w przestrzeni, w której żyjecie, czy pracujecie na co dzień. Stawiamy na oryginalne rozwiązania i indywidualne, twórcze podejście. Dlatego nasze studio jest miejscem w którym spotkacie Państwo artystów z różnych dziedzin: mody, aranżacji i wyposażenia wnętrz, fotografii, malarstwa.
    Jesteśmy odpowiedzialni za swoje działania. Dbamy, by nasza praca nie miała negatywnego wpływu na środowisko i otoczenie. Wspieramy inicjatywy zrównoważonego rozwoju.

    SZTUKA TWORZENIA
    W naszych działaniach kierujemy się zrozumieniem drugiego człowieka i jego potrzeb. Staramy się aby postawione przed nami wyzwanie spotkało się z rozwiązaniem, którego oczekuje klient, a nam dało powód do dumy. Dążymy do tego, aby każdy zamówiony w naszym studiu produkt, reprezentował najwyższą jakość.
    Dbamy o transparentność naszych działań. Staramy się udzielać pełnych informacji o naszych produktach. Począwszy od projektu, poprzez wybór materiałów, po proces produkcji stawiamy na sprawdzone rozwiązania. Cenimy tradycyjne rzemiosło. Nowoczesne maszyny i współczesna technologia wspierają nas w działaniach. Naszym priorytetem jest aby cały proces tworzenia miał miejsce na terenie Polski. Współpracujemy z lokalnymi wytwórcami.

    Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na kariera@studio761.pl