RETOUCHER / Moliera2.com

    461
    • Grafik
    • Warszawa

    Strona WWW Moliera2.com

    Moliera2.com to internetowy sklep odzieżowy, którego asortyment obejmuje ekskluzywne ubrania oraz luksusową odzież damską. Świat mody to miejsce pełne niebywale bogatej palety kolorów, stylów i kreatywności projektantów, których prace i kolekcje na kolejne sezony odwiedzają każdego roku najbardziej prestiżowe pokazy i wybiegi światowych stolic szyku i elegancji.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

    RETOUCHER w dziale Content

    Zakres obowiązków:

    • bieżący retouch zdjęć z sesji fotograficznych do sklepów internetowych Moliera2.com oraz PlacTrzechKrzyzy.com
    • stała współpraca z fotografem
    • przygotowanie plików do publikacji w Internecie
    • wsparcie dla działu Content

    Wymagania:

    • zaawansowana znajomość programów z pakietu Adobe
    • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • wyczucie estetyczne i dokładność

    Prosimy o dołączanie swojego portfolio – aplikacje bez tego elementu nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

    Oferujemy pracę w dużym i zorganizowanym zespole, nieustanne wyzwania oraz pakiet medyczny i kartę Benefit.

    Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na kontakt@moliera2.com