COPYWRITER w Veclaim / Moiess Swimwear

    810
    • E-Commerce
    • Warszawa

    Strona WWW JEMERCED

    Topowa polska blogerka i influencerka Jessica Mercedes KirschnerJEMERCED poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko

    Copywritera

    do współpracy przy autorskich markach Veclaim i Moiess Swimwear

    Miejsce pracy: Warszawa

    Wymiar pracy: niepełny

    Rozpoczęcie pracy: od zaraz

    Zadania:

    • tworzenie opisów na Facebooka i Instagrama
    • Przygotowanie zawartości newsletterów
    • Tworzenie treści na strony internetowe Moiess i Veclaim
    • Planowanie i pisanie postów na bloga
    • Udział w planowaniu treści dla wszystkich wymienionych kanałów komunikacji
    • Prowadzenie kalendarza newslettera i postów w mediach społecznościowych
    • Optymalizacja tekstu pod kątem SEO
    • Dodawanie opisów produktów

    Wymagania

    • Doświadczenie w podobnej pracy, preferowana branża: e-commerce fashion
    • Lekkie pióro i kreatywność
    • Zainteresowanie modą i obecnymi trendami
    • Znajomość zasad marketingu w Internecie oraz używanych platform: Facebook, Instagram, Pinterest, itp.
    • Proaktywność i zaangażowanie
    • Znajomość języka angielskiego