sobota, 17 Sierpień 2019

ASYSTENT/KA W DZIALE MARKETINGU – Marka Converse

0
  • Marketing
  • Warszawa

Strona WWW Orbico Style Sp. z o.o.

Orbico Style Sp. z o.o. – wyłączny dystrybutor wiodących światowych
marek w branży obuwniczej oraz odzieży lifestylowej – m.in. Converse, CAT, Merrell, dr Martens, Havaianas, Diadora poszukuje osoby na stanowisko:

Asystent/ka w dziale marketingu- Marka Converse

Forma współpracy: umowa zlecenie

Zakres obowiązków:

· współpraca z grafikiem (zbieranie zapotrzebowania na grafiki u partnerów, działu e-commerce, agencji PR, całego działu marketingu i sales, kanałów social media),

· opracowywanie materiałów na strony www – tłumaczenia informacji o kolekcjach, ściąganie materiałów globalnych, opracowanie opisów nowych produktów, redakcja tekstów, współpraca z grafikiem przy opracowywaniu banerów na www,

· współpraca z partnerami wholesale – dostarczanie niezbędnych materiałów i opisów kolekcji przed premierą, dopilnowanie publikacji materiałów na www i kanałach social mediach,

· stworzenie, redagowanie i wysyłka newslettera wewnętrznego – min. 2 raz w miesiącu,

· tłumaczenie materiałów globalnych (PR, trade marketing itp.),

· wyszukiwanie ofert na produkcję gadżetów reklamowych, prowadzenie spisu ilościowego gadżetów i pilnowanie ich dostępności,

· współpraca z agencją PR (wypożyczanie i wydawanie produktów ze sklepów, uzupełnianie towaru, korekty faktur),

· pomoc przy eventach, premierach produktów i kampanii,

· redagowanie materiałów marketingowych (prezentacje, broszury, newsletter), trade marketingowych (informacje o produktach, prezentacje, tłumaczenia), notatek prasowych we współpracy z agencją PR,

· monitorowanie mediów,

· tworzenie raportów z działań całego działu marketingu,

· proaktywny udział w projektach działu marketingu i działu sprzedaży wg. zapotrzebowania.

Wymagania:

· dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel, Word, Power Point),

· komunikatywna znajomość języka angielskiego,

· mile widziane doświadczenie w dziale marketingu, PR lub branży fashion,

· otwartość oraz komunikatywność,

· doskonała organizacja pracy,

· terminowość, obowiązkowość, umiejętność pracy pod presją czasu,

· tzw. lekkie pióro.

· umiejętność szybkiego uczenia się i pracy w zespole.

Oferujemy:

·  zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na minimum ¾ etatu,

· ciekawą pracę w dynamicznym środowisku i w przyjaznej atmosferze,

· różnorodność wykonywanych działań,

· możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w oparciu o wysokie standardy pracy.

Obowiązek informacyjny RODO

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Orbico Style Sp. z o.o., ul. Salsy 2, 02-823 Warszawa zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Orbico Style Sp. z o.o., ul. Salsy 2 w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres 2 lat”.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Orbico Style Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Salsy 2, 02-823 Warszawa (dalej Orbico Style Sp. z o.o.).

W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.Podstawą przetwarzania przez Orbico Style Sp. z o.o. Twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na potrzeby zawarcia ewentualnej umowy o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. b), art. 6 ust. 1 lit. c), art. 6 ust. 1 lit. f) RODO w zw. z art. art. 221 Kodeksu Pracy. Prawnie uzasadniony interes administratora danych wyrażony w art. 6 ust. 1 lit. f) polega na zabezpieczeniu Orbico Style Sp. z o.o. przed ewentualnymi zarzutami wynikającymi z art. 123 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. Podanie danych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

W przypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na przetwarzania przez Orbico Style Sp. z o.o. Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, podstawą prawną przetwarzania danych osobowych w tym celu jest Twoja zgoda, tj. art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W dowolnym momencie masz prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.

W przypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na przetwarzania przez Orbico Style Sp. z o.o. Twoich dodatkowych danych osobowych, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (np. twój wizerunek, zainteresowania), podstawą prawną przetwarzania danych osobowych w tym celu jest Twoja zgoda, tj. art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane, o których mowa powyżej, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. W dowolnym momencie masz prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Jak długo będziemy przetwarzać Twoje dane? Orbico Style Sp. z o.o. będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu związanym z przeprowadzeniem rekrutacji do zakończenia procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział i dla celów archiwizacyjnych, jednak nie dłużej niż przez okres 6 miesięcy od dnia złożenia aplikacji.

W przypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na przetwarzanie przez Orbico Style Sp. z o.o. Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, Twoje dane będę przetwarzane przez okres 2 lat od dnia złożenia aplikacji.

Jakie masz prawa?

Przysługuje Ci prawo do:

• dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu;

• sprostowania swoich nieprawidłowych danych;

• żądania usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym) w przypadku wystąpienia okoliczności przewidzianych w art. 17 RODO;

• żądania ograniczenia przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 18 RODO;

• wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 21 RODO;

• przenoszenia dostarczonych danych, przetwarzanych w sposób zautomatyzowany

Jeżeli uważasz, że Twoje dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem, możesz wnieść skargę do organu nadzorczego (UODO, ul. Stawki 2, Warszawa).

Kontakt.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chcesz skorzystać z przysługujących Ci praw, skontaktuj się z nami: Orbico Style Sp. z o.o., ul. Salsy 2, 02-823 Warszawa

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na rekrutacja@orbicobeauty.pl