GŁÓWNY STYLISTA / PRODUCENT SESJI ZDJĘCIOWYCH

  • Stylista
  • Szczecin

Strona WWW PartyDeco

PartyDeco to działający na ponad 70 rynkach importer i producent dekoracji. Zatrudniamy ponad 250 osób, a nasza sprzedaż rośnie z roku na rok o ok. 30%. Jesteśmy liderem w branży i korzystamy w nowoczesnych systemów zarządzania i technologii.

lokalizacja: Szczecin

Twoimi zadaniami będą:

  • tworzenie koncepcji sesji zdjęciowych i materiałów video na potrzeby e-commerce (sesje produktowe i z udziałem modeli/modelek),
  • wyznaczanie kierunku artystycznego we współpracy z Art Directorem i Head of Creation oraz wspieranie stylistów w tworzeniu moodboardów,
  • planowanie, organizacja, koordynacja prac stylistów oraz udzielanie  bieżącego wsparcia,
  • budowanie zespołu i podwyższanie jego kompetencji​ – motywowanie stylistów do ciągłego rozwoju, poszukiwania inspiracji, eksperymentowania,
  • stałe poszerzanie wiedzy z zakresy aranżacji i stylizacji oraz  wykorzystanie jej w codziennej pracy ze stylistami,
  • regularna analiza trendów i wyznaczanie nowych w oparciu o DNA
    PartyDeco,
  • wyszukiwanie, dobór i zlecanie zakupu rekwizytów do sesji zdjęciowych,
  • nawiązywanie i koordynacja współprac z podmiotami zewnętrznymi, nadzorowanie postprodukcji.

Jeśli:

  • chcesz rozwijać się razem z nami i stać się częścią globalnej marki,
  • jesteś fanem estetyki PartyDeco i wiesz w jaki sposób wpływać na  decyzje zakupowe klientów,
  • dobrze czujesz się w dynamicznym środowisku pełnym ludzi z  artystycznym zacięciem,
  • jesteś doskonałym organizatorem pracy własnej i zespołu,
  • masz kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem oraz w  stylizacji, aranżacji lub produkcji sesji zdjęciowych,
  • masz doświadczenie w fotografowaniu – mile widziane,
  • podzielisz się portfolio prac (strona www, instagram, facebook etc.) prezentujące umiejętności (produkcja sesji, tworzenie scenografii,  stylizacja lub fotografia) – punkt obowiązkowy

Oferujemy:

– STABILNOŚĆ
Stabilność zatrudnienia – umowę o pracę na pełen etat. Przejrzyste
zasady wynagrodzenia zależne od zakresu obowiązków, osiąganych
rezultatów i doświadczenia.

– ROZWÓJ
Pracę w rozwijającej się nowoczesnej firmie, która jest europejskim
liderem w swojej branży

– FAJNY ZESPÓŁ
Przyjazną atmosferę w pracy, a także wsparcie pozostałych członków
zespołu.

– BENEFITY
Rozszerzony pakiet Mutisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe
ubezpieczenie grupowe, szkolenia, spotkania integracyjne, zniżki na cały
asortyment oraz pakiet urodzinowy.

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę system.erecruiter.pl.