niedziela, 24 października 2021

PRODUCT MANAGER

0
  • Product Manager
  • Warszaw

Strona WWW paprocki&brzozowski

paprocki&brzozowski poszukują osoby na stanowisko

lokalizacja: Warszawa, Elektrownia Powiśle

Twoje codzienne obowiązki:

  • Zarządzanie procesem produkcji – ścisła współpraca z Projektantami marki, szwalniami, producentami tkanin i dodatków
  • Zamawianie i research materiałów oraz dodatków do produkcji odzieży
  • Zarządzanie pracą pracowni – atelier
  • Tworzenie kart produkcyjnych modeli marki
  • Zarządzanie budżetem produkcyjnym
  • Współpraca z konstruktorem odzieży
  • Kontrola jakości produktów

Ważne, żebyś miał / miała:

  • doświadczenie w branży mody na stanowisku związanym z produkcją lub zarządzania produkcją
  • Pasję do mody i współtworzenia
  • Wiedzę w zakresie trendów modowych, tekstyliów i dodatków odzieżowych
  • Samodzielność w działaniu
  • Duże poczucie odpowiedzialności, skrupulatność i zdolność planowania działań
  • Umiejętności organizacyjne
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę / umowę o współpracy B2B
  • Realny wpływ na rozwój kolekcji paprocki&brzozowski
  • Pracę w kreatywnym środowisku
  • Współpracę z czołową polską marką projektancką
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze na produkty paprocki&brzozowski

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: g.michalczuk@paprockibrzozowski.com

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na g.michalczuk@paprockibrzozowski.com