piątek, 3 lipca 2020

KEY ACCOUNT MANAGER

0
  • Marketing
  • Warszawa

Strona WWW Moliera2.com

W związku z dynamicznym rozwojem sklepu internetowego Moliera2.com
poszukujemy osoby na stanowisko:

Key Account Manager Moliera2.com

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Rozwój sprzedaży marek partnerskich #Moliera2 i Przyjaciele;
  • Organizacja, koordynacja i nadzór nad realizacją zamówień sklepu www;
  • Manualne tworzenie, dodawanie i aktualizacja produktów marek partnerskich w panelu administracyjnym;
  • Analiza braków i zwrotów produktów marek partnerskich;
  • Współtworzenie i realizacja strategii sprzedażowo – marketingowej we wszystkich kanałach e-commerce;
  • Koordynowanie działań marketingu (kampanie, content marketing);
  • Proponowanie i wdrażanie rozwiązań zwiększających sprzedaż marek partnerskich;
  • Planowanie promocji i rozliczanie promocji;
  • Rozliczenia płatności;
  • Prowadzenie całej administracji związanej ze współpracą z Klientem;
  • Przygotowywanie raportów i analiz odsprzedażowych;

Jesteś dla nas idealnym kandydatem/kandydatką jeśli:

  • Kochasz świat mody,
  • Masz otwartą głowę na nowe rozwiązania i pomysły;
  • Masz analityczny umysł;
  • Masz za sobą doświadczenia w pracy z branżą e-commerce od strony marketingowej;
  • Rozumiesz jak działają (marketing) popularne platformy sprzedażowe;
  • Znasz język angielski przynajmniej w stopniu średnio-zaawansowanym;
  • Jesteś osobą samodzielną i odpowiedzialną.

Oferujemy:

  • umowę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie międzynarodowe środowisko partnerów
  • wyjątkową atmosferę pracy
  • opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • biuro w centrum Warszawy
  • pracę w prestiżowym środowisku zawodowym
  • poruszanie się w obszarze dóbr luksusowych

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na kariera@moliera2.com