piątek, 3 lipca 2020

JUNIOR E-MAIL MARKETING SPECIALIST

0
  • Marketing
  • Warszawa

Strona WWW Moliera2.com

związku z dynamicznym rozwojem sklepu internetowego Moliera2.com
poszukujemy osoby na stanowisko

Junior E-mail Marketing Specialist

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie w planowaniu i realizacji kampanii e-mail marketingowych,
  • Tworzenie kreatywnych i spersonalizowanych szablonów komunikacji e-mail  i sterowanie ich wysyłką,
  • Nadzór nad przebiegiem kampanii,
  • Analiza skuteczności kreacji,
  • Optymalizacja kreacji e-mail,
  • Dokumentacja i analiza zakończonych kampanii,
  • Copywriting na potrzeby kreacji e-marketingowych,
  • Podstawowa obróbka zdjęć na potrzeby kreacji e-marketingowych,
  • Współpraca z grafikami i innymi działami takimi jak dział tworzenia treści, dział sprzedażowy i inne,
  • Udział w pracach zespołu i bieżące wsparcie działu,

OCZEKIWANIA:

  • Dobra znajomość języka html (do wykorzystania w kreacjach mailingowych),
  • Dobra znajomość Photoshop,
  • Dobra znajomość MS Excel,
  • Umiejętność prezentowania pomysłów posiłkując się danymi i obserwacjami,
  • Nieszablonowość w myśleniu, otwartość na nowe rozwiązania i inicjatywa,
  • Skrupulatność i dbałość o detale,
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole,
  • Odpowiedzialność i terminowość,
  • Umiejętność zarządzania czasem i dobrej organizacji pracy,
  • Chęć rozwoju w obszarze e-mail marketingu,

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport,
  • Dogodne godziny pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego

CV prosimy przesłać na adres: kariera@moliera2.com

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na kariera@moliera2.com