piątek, 3 lipca 2020

KIEROWNIK DZIAŁU PRODUKTU

0

Iview Recruitment

Kierownik działu produktu (branża odzieżowa)

Zakres obowiązków:

  • Budowanie oraz realizacja strategii rozwoju oferty asortymentowej
  • Podejmowanie decyzji dotyczących zakupu asortymentu na podstawie analizy trendów na rynku oraz oferty asortymentowej konkurencji
  • Planowanie i realizowanie procesów zakupowych i polityki cenowo- marżowej
  • Odpowiedzialność za akcje marketingowe, negocjacje warunków zakupu, kalendarz dostaw i stany magazynowe
  • Prognozowanie zakupów i sprzedaży w kolejne sezony
  • Monitorowanie wydajności produktu i dostawców
  • Współpraca z innymi działami

Oczekiwania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Język angielski na poziom minimum B2
  • Praktyczna znajomość pakietu MC Office w tym Excel- warunek konieczny
  • Umiejętność analizy, wyciągania wniosków i tworzenia rekomendacji
  • Doświadczenie w negocjacjach handlowych
  • Znajomość rynku odzieżowego
  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszonym zespołem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w organizacji nastawionej na długofalową współpracę oraz dobrą atmosferę
  • Umowę o pracę na pełen etat lub B2B
  • Podstawowe wynagrodzenie + premie zależną od realizacji celów
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pracę w dynamicznym środowisku z doświadczonym zespołem specjalistów
  • Udział w realizacji ciekawych projektów oraz możliwość wdrażania własnych rozwiązań

To apply for this job please visit iview.advisor247.pl.