TECHNOLOG ODZIEŻY

  • Technolog
  • Warszawa

Strona WWW HRK S.A.

HRK

                                              Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• Opracowanie tabel rozmiarowych wraz ze stopniowaniem
• Monitorowanie poprawności produkcji modeli i nadzór nad komentarzami aż do wprowadzenia do masowej produkcji
• Współpraca z projektantem i konstruktorami w zakresie tworzenia technologicznych wytycznych dla odzieży
• Komentowanie wzorów przedprodukcyjnych oraz monitorowanie poprawności wyrobów gotowych
• Wychwytywanie błędów technologicznych i proponowanie rozwiązań
• Analiza konkurencji i pod względem konstrukcji i rozwiązań technologicznych

Wymagania:
• Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Znajomość programu typu Corel Draw lub Ilustrator

Co oferujemy:
• Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
• Zniżki pracownicze na produkty
• Szkolenia pracownicze
• Wpływ na rozwój produktu i kolekcji

w formacie pdf
Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w w celu prowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu na podstawie zgody, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. FashionBiznes Group., będzie przetwarzał Pani/Pana dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrazi Pani/Pan na to zgodę, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.