ASYSTENT DS. PRODUKCJI

    405
    • Asystent
    • Warszawa

    Strona WWW FLYN Sp. z o.o.

    Poszukujemy do zespołu osobę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Wymagania:

    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • Obowiązkowość
    • Odpowiedzialność
    • Terminowość
    • Dokładność (sic!)
    • Znajomość pakietu MS Office + Corel Draw i PS

    Obowiązki:

    • Tworzenie dokumentacji projektowej na podstawie projektu.
    • Nadzorowanie procesu produkcyjnego – ścisła współpraca ze szwalnią i konstruktorem w zakresie technologii oraz konstrukcji.
    • Nadzór i raportowanie wyników kontroli.
    • Ciągły research.

    Oferujemy:

    • Szerokie możliwości rozwoju związane z dynamicznym rozwojem firmy.
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
    • Pracę w zgranym, dynamicznym zespole w miłej atmosferze.

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: apply@getflyn.com

    z dopiskiem w tytule z nazwą stanowiska,

    oraz klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).”

    Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na apply@getflyn.com