wtorek, 25 stycznia 2022

PERFORMANCE MARKETING MANAGER

0
  • Marketing
  • Warszawa

Strona WWW FAASSH

FAASSH – Luxury Fashion Forward – to nowy wymiar zakupów i luksusu. Przełamujemy schematy, łącząc klasykę z najnowszymi trendami. Przeszłość z przyszłością. To indywidualna moda od dziś na zawsze.

Poszukujemy osoby na stanowisko

lokalizacja: Warszawa

Rodzaj umowy: UoP lub B2B

1 – 2 lat doświadczenia

Zakres obowiązków

  • Tworzenie i optymalizacja kampanii PPC na platformach: Facebook Ads, Google Ads, Linkedin Ads na polskim i zagranicznych rynkach w oparciu o wyznaczone KPIs
  • Testowanie, wdrażanie i ewaluacja nowych rozwiązań z zakresu SEM,
  • Ścisła współpraca z działami (SEO, IT, Produkt, Sales, Business & Marketing)
  • Analiza i wyciąganie danych i statystyk, do stworzenia rekomendacji rozwiązań pozwalających na kompleksową optymalizację konwersji płatnych kampanii
  • Opomiarowanie strony za pomocą Google Tag Managera oraz analizą wyników
  • Konfigurowaniem raportów, omawianie i bieżącą analizą z wykorzystaniem Google Data Studio czy Google Analytics
  • Śledzenie rynkowych trendów i dynamiczne propozycje interakcji

Nasze wymagania:

  • Praktyczna wiedza w zakresie działań PPC i atrybucji
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii marketingowych w zróżnicowanych źródłach (Facebook Ads, Google Ads, LinkedIn Ads lub innych)
    Praktyczne doświadczenie z zakresu Google Analytics, Google Tag Manager oraz Google Data Studio ( min. 3 letnie)
  • Rozwinięte kompetencje w zakresie interpretacji danych, analizy i wyciągania wniosków,
    Samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za decyzje,
  • Mile widziane doświadczenie w multibrandowych platformach sprzedażowych typu marketplace lub z markami luksusowymi i premium
  • Zależy nam abyś do swoich zadań podchodził z pasją i pełnym zaangażowaniem

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na jobs@faassh.com