środa, 26 stycznia 2022

JUNIOR GRAPHIC DESIGNER

0
  • Grafik
  • Warszawa

Strona WWW FAASSH

FAASSH – Luxury Fashion Forward – to nowy wymiar zakupów i luksusu. Przełamujemy schematy, łącząc klasykę z najnowszymi trendami. Przeszłość z przyszłością. To indywidualna moda od dziś na zawsze.

Poszukujemy osoby na stanowisko

lokalizacja: Warszawa

Rodzaj umowy: UoP lub B2B

1 – 2 lat doświadczenia

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie materiałów graficznych, animacji na social media: Facebook, Instagram
    oraz materiałów promocyjnych na potrzeby kampanii marketingowych
  • Tworzenie materiałów reklamowych na potrzeby SocialAds, GoogleAds itp.
  • Tworzenie materiałów graficznych do sklepu internetowego Faassh
  • Kreacja kampanii wizualnych do publikacji online oraz w prasie
  • Tworzenie materiałów typu GIF do publikacji w social mediach
  • Edytowanie plików video na potrzeby social mediów w szczególności IG Reels, Tik Tok
  • Monitorowanie jakości publikowanych wizualnych treści, kontrola optymalizacji dla wszystkich urządzeń
  • Przygotowywanie materiałów graficznych do druku zgodnie z wytycznymi przekazywanego przez Dyrektora Marketingu: tworzenie zaproszeń, banerów, layotów reklamowych, plakatów itp.
  • Organizacja plików firmowych na platformie Dropbox. Aktywne tworzenie struktury zasobów projektu oraz archiwizacja.
  • Biegła znajomość programów pakietu Adobe CS: InDesign, Photoshop, Illustrator i After Effects
  • Znajomośc social mediów o profilu modowych oraz rynku mody (poprzednie doświadczenie zawodowe z modą mile widziane)

Nasze wymagania:

  • sumienna realizacja powierzonych obowiązków,
  • konsekwentne dążenie do osiągania wyznaczonych celów,
  • samodzielność oraz inicjatywa w proponowaniu nowych rozwiązań i usprawnień,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zainteresowanie modą (mile widziane)

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na jobs@faassh.com