E-COMMERCE MANAGER

    295
    • E-Commerce
    • Gdynia

    Strona WWW Emanuel Berg

    W związku z rozwojem Grupy Emanuel Berg poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdynia

    Opis stanowiska:

    • Rozwój nowej platformy e-commerce
    • Zarządzanie wszystkimi elementami projektu (zadania/zespół/harmonogram/budżet)
    • Rozwój, utrzymanie i implementacja nowych funkcjonalności platformy sprzedażowej
    • Współtworzenie strategii e-commerce (oraz marketingowej ) i jej skuteczne wdrożenie
    • Analiza rynku i trendów w obszarze sprzedaży e-commerce oraz mody męskiej
    • Przygotowywanie raportów i analiza wyników sprzedaży internetowej
    • Odpowiedzialność za działania prowadzące do zwiększenia sprzedaży i wzrost efektywności sklepu internetowego

    Profil kandydata:

    • 3-letnie doświadczenie w pracy w obszarze e-commerce (doświadczenie z branży modowej będzie dodatkowym atutem)
    • Doświadczenie w zarządzaniu kategoriami w sklepie e-commerce
    • Doświadczenie we wdrażaniu produktów do sklepu e-commerce
    • Znajomość narzędzi analitycznych i optymalizacyjnych
    • Preferowane doświadczenie pracy z Magento (2)
    • Znajomość i zainteresowanie segmentem dóbr luksusowych, w szczególności mody
    • Wyższe wykształcenie
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
    • Świetna organizacja pracy, planowania i prognozowania
    • Inicjatywa i zaangażowanie

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej organizacji
    • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
    • Elastyczne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub samozatrudnienie)
    • Możliwość rozwijania marki premium w branży modowej
    • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole

    Prześlij swoje CV na adres: office@emanuelberg.com

    Pamiętaj o dodaniu w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych”. Pamiętaj, że podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

    Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na office@emanuelberg.com