wtorek, 21 stycznia 2020

PROJEKTANT ODZIEŻY / STYLISTA

0
  • Projektant
  • Kraków

Strona WWW Cotton Club No Name Sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem marki Cotton Club, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Projektant Odzieży – Stylista

Zadania:

  • Projektowanie odzieży zgodnej z profilem wzorniczym marki Cotton Club,
  • Dobór tkanin, kolorystyki i akcesoriów do kolekcji,
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej i graficznej tworzonych projektów i kolekcji,
  • Monitoring przebiegu projektu od momentu powstania do realizacji,
  • Bliska współpraca z Działem Konstrukcji,
  • Śledzenie trendów obowiązujących w modzie,
  • Analiza i monitoring rynku odzieżowego, monitoring konkurencji,
  • Współpraca z innymi działami firmy,
  • Uczestnictwo w branżowych targach w Polsce i za granicą,
  • Współpraca przy tworzeniu wizerunku marketingowego kolekcji, firmy,
  • Udział w sesjach zdjęciowych,
  • Przygotowywanie stylizacji odzieży w ramach kolekcji,
  • Prezentacja i omawianie przygotowanych kolekcji,

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość bieżących trendów mody i rynku odzieżowego,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office oraz programów graficznych z pakietów Corel, Adobe Photoshop,
  • Kreatywność, poczucie estetyki,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja czasu pracy,

Dlaczego warto do nas dołączyć:

Zapewniamy interesującą, odpowiedzialną pracę w młodym dynamicznym zespole ludzi, wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników  oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Prześlij do nas swoją aplikację na adres: projektant@cottonclub.pl

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na projektant@cottonclub.pl