piątek, 3 lipca 2020

PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI

0
  • Specjalista
  • Warszawa

Strona WWW Art Works Sp. z o.o.

Poszukujemy

PRACOWNIKA DZIAŁU PRODUKCJI

w odzieżowej marce modowej

QΠШ ROBERT KUPISZ

lokalizacja: Warszawa

Obowiązki:

– Rozliczanie kosztów produkcji na podstawie faktur i zużycia surowców w programie ILUO BIZNES

– Zamawianie materiałów i dodatków

– Ścisła współpraca z działem produkcji i projektowym

– Współpraca ze szwalniami i podwykonawcami

– Kontakt z zewnętrzną księgowością i przygotowywanie niezbędnej dokumentacji

– Wystawianie dokumentów magazynowych (RW, PW, PZ)

Wymagania:

– Rzetelność i dokładność w działaniu

– Skrupulatności przy rozliczeniach

– Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży modowej

– Pozytywnego nastawienia do ludzi i pracy

– Zainteresowania branżą modową

– Mile widziana znajomość tkanin i dodatków produkcyjnych

– Prawo jazdy kat. B

Co oferujemy:

– Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

– Zatrudnienie na pełen etat

– Atrakcyjne wynagrodzenie

– Możliwość rozwoju zawodowego

CV prosimy wysyłać na adres: mateusz@robertkupisz.com

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Proszę o umieszczenie poniższej klauzuli w wysyłanym CV.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na mateusz@robertkupisz.com