Najbardziej wpływowi “Time 100”- Harry i Meghan na okładce magazynu wywołują nie lada kontrowersje

273
Meghan I Harry Time Magazine
Okładka Time Magazine

Wydanie magazynu Time zawierające listę 100 najbardziej wpływowych osób, co roku wywołuje fale komentarzy. Tegoroczne zestawienie wymienia osobistości jak Billie Eilish, Britney Spears, czy Simone Biles. Największe zainteresowania przyciągnęła jednak jedna z 7 okładek prezentująca Księcia Harry’ego wraz z Meghan Markle.

Coroczne wydanie magazynu zawiera listę 100 “niezwykłych przywódców z całego świata, pracujących nad budowaniem lepszej przyszłości, którzy to w roku kryzysu rzucili się do walki“. Tak opisuje publikacje redaktor naczelny Time Edward Felsenthal. Lista 100 osób nie jest ponumerowana.

Na tegorocznej liście widnieją 54 kobiety. Wśród nich możemy odnaleźć m.in. wiceprezydent USA Kamalę Harris, Britney Spears, Billie Eilish, czy olimpijkę Simone Biles. Do zestawienia wliczeni są także m.in. obecny prezydent USA Joe Biden, oraz jego poprzednik Donald Trump.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez TIME (@time)

To jednak obecność Księcia Harry’ego oraz jego małżonki Meghan Markle na okładce magazynu przyciągnęła największą uwagę.

Po opuszczeniu rodziny królewskiej i przeprowadzce do Kalifornii, małżeństwo odmieniło swój wizerunek w mediach. Założyli fundację Archewell, oraz zawarli lukratywne umowy na produkcję programów telewizyjnych i podcastów.

Ich decyzje przyjęły się z mieszanym odbiorem przez społeczeństwo. Podobnie jak ich wizerunek na okładce Time. Zdjęcie podpisane mianem ‘Książę i Księżna Sussex’ ukazuje parę na tle drzew. Internet obiegły już komentarze dotyczące nienaturalności owej fotografii.

>>>CZYTAJ TAKŻE: Oscar De La Renta przestaje sprzedawać futra! Billie Eilish wpłynęła na decyzję