Maffashion została mamą!

217
źródło: instagram.com / @sebastian.fabijanski.official

Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański zostali rodzicami! Para pochwaliła się zdjęciami dziecka na Instagramie.

Ciąża Julii Kuczyńskiej, znanej w sieci jako Maffashion, przez długi okres owiana była tajemnicą. Do ostatnich miesięcy blogerka nie potwierdzała informacji, czy spodziewa się pierwszego dziecka ze swoim partnerem, aktorem, Sebastianem Fabijańskim. Choć para postanowiła zachować prywatność, informacja o ciąży wielokrotnie obiegała media, m.in. gdy Maffashion została przyłapana przez paparazzi Pudelka. Oficjalną informację blogerka potwierdziła dopiero w programie „Dzień dobry TVN” zaledwie kilka tygodni temu.

Dziś oficjalnie para pochwaliła się narodzinami pierwszego dziecka. Maffashion ogłosiła tę radosną informację publikując zdjęcie Sebastiana Fabijańskiego z nowonarodzonym maluszkiem. Dumny tata również pochwalił się zdjęciem dziecka na Instagramie.

View this post on Instagram

BJF ❤️ 10.09.20 @sebastian.fabijanski.official

A post shared by JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official) on

Para nie zdradziła płci ani imienia dziecka – z podpisów pod zdjęciami znane są jedynie inicjały – BJF. Okazuje się również, że świeżo upieczeni rodzice przez niemal tydzień ukrywali narodziny dziecka, które jak ujawnili dziś, urodziło się 10 września 2020 roku.

Witamy na świecie i gratulujemy Julii i Sebastianowi!

View this post on Instagram

BJF 10.09.20 @maffashion_official

A post shared by Fabijański (@sebastian.fabijanski.official) on

>>> Przeczytaj również: „Julia Kuczyńska. Z Maffashion zrobił się dziś całkiem fajny biznes”