Kto zaprojektował suknię ślubną Martyny Wojciechowskiej?

570
suknia slubna martyny wojjciechowskiej
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski, Fot. Marta Wojtal

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski lubią zaskakiwać nie od wczoraj. W miniony weekend nie obyło się bez niespodzianek- para powiedziała sobie „tak”. Kto zaprojektował suknię ślubną Martyny?

Martyna postawiła na klasykę

Jako pierwszy informacją podzielił się na Instagramie Pan młody pisząc – „Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze”. W niedzielę zdjęcia w ślubnej kreacji wrzuciła na Instagrama Martyna. Suknię zaprojektowała Viola Piekut.

Napisać, że to wyjątkowa Kobieta to jakby nic nie napisać… Każde spotkanie było jak najwspanialsza podróż… prawdziwe, pełne szczerych emocji, do głębi inspirujące. Wszystko było spójne, ani trochę odbiegające od Jej natury i nietuzinkowego wnętrza. Wspólnie postawiłyśmy na komfort, autentyczność i wysublimowaną prostotę. Całość miała współgrać z przyrodą, wolnością, wzajemnie się przenikać i uzupełniać. I tak było. 

Martyna, kobieta jakich mało, stała się moją inspiracją w ostatniej fazie projektowania najnowszej kolekcji. To, co do niej wniosła zaprezentujemy już na początku listopada. 

Viola Piekut

Jak powstała kolekcja?

Martyna postawiła na klasykę. Suknia była tradycyjna i prosta. Para wzięła ślub na łonie natury, z dala od mediów i paparazzi. Towarzyszyli im fotografka Marta Wojtal i sama Viola Piekut.

>>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: Lara Gessler wyszła za mąż. Miała na sobie sukienkę polskiej marki