noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Jak uzyskać efekt “baby face” bez użycia skalpela?

REKLAMA
noSlotData

Czy można oszukać czas i wyglądać o 10 lat młodziej, bez użycia skalpela? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentek, PROJEKT BABY FACE, ma Wam zapewnić właśnie taki efekt. Zastanawiacie się, czy jest to w ogóle możliwe? 

Program opiera się na wykorzystaniu najnowocześniejszych technik zabiegowych, które w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem specjalistów kosmetologów, gwarantują efekt WOW. Zależy nam na uzyskaniu możliwie jak najbardziej naturalnego efektu, bez sztuczności i przerysowania.

Opracowanie programu wzbudziło duże zainteresowanie wśród pacjentów. Nazwanie formuły projektu Baby Face programem związane jest z kompleksowym podejściem. Opracowaliśmy serię zabiegową, mającą na celu doprowadzenie skóry do możliwie jak najlepszego jej wyglądu, tak jak skóra dziecka: bez załamań skórnych, statycznych zmarszczek, widocznego na twarzy zmęczenia. 

Przed całą procedurą określamy oczekiwania Pacjenta i możliwe do uzyskania efekty. Wykonujemy zdjęcie przed pierwszym zabiegiem, a kolejne po zakończonym programie w celu porównania.

Podczas konsultacji kosmetologicznej ustalony zostaje również plan zabiegowy z określonymi terminami ich wykonania, co jest kluczowe do uzyskania jak najlepszych rezultatów, dobrana zostaje również odpowiednia pielęgnacja domowa, dostosowana do potrzeb skóry, podtrzymująca i intensyfikująca efekty uzyskane przy zabiegu. 

Ten autorski projekt daje wiele możliwości: W ramach naszych działań, wykonujemy zabiegi zarówno anti-age, jak również terapie lecznicze czy profilaktyczne, każdy Pacjent zostanie potraktowany indywidualnie z uwzględnieniem jego potrzeb.

 Zagęszczamy i ujędrniamy skórę!

To podstawa zabiegów i zapewnienie młodego, promiennego wyglądu na lata. Proponowane przez nas zabiegi kosmetologiczne, po których zaobserwujesz widoczne rezultaty to:

HIFU: wysoko skoncentrowane ultradźwięki, które powodują skracanie włókien kolagenowych, i tworzenie nowych. Zabieg silnie liftinguje i napina skórę, przywraca utracony owal twarzy, redukuje drugi podbródek. Nazwany został liftingiem bez skalpela! Wykazuje zerowy okres rekonwalescencji i co najważniejsze dla pacjentek- JEST BEZBOLESNY! Od razu po zabiegu, pacjent może wrócić do codziennych obowiązków. W ten sposób walczymy z grawitacją.

Endermolift: zabieg idelanie sprawdzi się u Pań, które są zwolenniczkami nie inwazyjnych zabiegów. Polega na głębokim masażu struktur skóry, poprawie ukrwienia a także przedrenowaniu zastojów limfatycznych. Efekt liftingu zauważalny jest od razu po zabiegu. Procedure wykonuje się w serii zabiegowej. Sam zabieg jest bardzo przyjemny i relaksujący,  mogą wykonywać go również kobiety w ciąży! 

 Stymulujemy kolagen

Duży nacisk kładziemy na stymulowanie naturalnych procesów zachodzących w skórze, aby móc przez długi czas cieszyć się młodym, promiennym wyglądem. Zamiast stosowania popularnych wypełniaczy, które dają chwilowy efekt wolumetryczny, wybieramy stymulatory tkankowe! Podkreślamy naturalne piękno i dbamy, aby satysfakcjonujący stan skóry został z nami przez lata. W tym celu stosujemy najlepsze preparaty, które oprócz posiadania licznych certyfikatów bezpieczeństwa, warunkują osiągnięcie pożądanych rezultatów.  

Robimy resurfacing!

Czy da się oszukać czas? Przy zastosowaniu odpowiednich technik zabiegowych – jak najbardziej.  Dzięki przebudowie struktur skóry, stworzeniu nowych włókien kolagenowych i elastynowych jesteśmy w stanie osiągnąć rewelacyjne efekty. Skóra staje się bardziej jędrna, napięta, poprawia się owal twarzy a zmarszczki ulegają spłyceniu. Działanie przeciwstarzeniowe i anty-grawitacyjne, możliwe jest dzięki następującym zabiegom kosmetologicznym, na przykład- HIFU, Dermapen 4.0 z osoczem bogatopłytkowym, głębokie złuszczanie.

Dbamy o strefę oka!

Oczy są pierwszym elementem twarzy, który skupia uwagę. Zadbajmy, aby nasze spojrzenie było świetliste, bez niepotrzebnych cieni, zasinień i opuchlizn. Dzięki zastosowaniu autorskiej techniki łączenia stymulatorów podczas jednego zabiegu, jesteśmy w stanie osiągnąć rewelacyjne efekty, na długo. Odpowiednio dobrany preparat w rękach przeszkolonego specjalisty, jest kluczem do osiągnięcia sukcesu!

Usuwamy przebarwienia!

Przez prowadzenie intensywnego trybu życia, zaburzenia hormonalne, zmiany trądzikowe bądź przez przyjmowane leki, pojawia się coraz większy odsetek ludzi zmagających się z nieestetycznymi zmianami pigmentacyjnymi głównie w okolicy twarzy. To tylko przykłady niektórych z działań, zwiększających ryzyko powstania nieestetycznych przebarwień. Zarówno posłonecznych, pozapalnych jak i tych hormonalnych jesteśmy w stanie się pozbyć, na kilka sposobów.  

Redukujemy blizny!

Najczęstszym rodzajem blizn, z którym zgłaszają się do nas pacjenci, są blizny potrądzikowe. Nieestetyczne zmiany spowodowane głębokim uszkodzeniem struktur skóry poprzez występowanie aktywnego trądziku i towarzyszących mu stanów zapalnych. Kiedy problem trądziku jest już przeszłością, przychodzi czas na walkę z bliznami. Wielu Pacjentom, właśnie blizny potrądzikowe, przypominają o tym trudnym okresie, w którym występował wzmożony trądzik. Wyróżniamy 3 rodzaje blizn: zanikowa, przerostowa, bliznowiec. Każda z nich jest inna i wymaga indywidualnego podejścia.  

Pomysłów i możliwości dbania o skórę jest mnóstwo, zarówno w Klinikach jak i w zaciszu domowym. Najważniejsze, aby kierować się umiarem, poszanowaniem swojej skóry, myślą, że ciało mamy jedno. Zadbajmy o nie, opóźniając procesy starzenia, wydobywając naturalne piękno. Jestem zwolenniczką takiego działania i wierzę, że coraz więcej Kobiet docenia swoje ciało i dba o jego kondycję. Moje działania uświadamiające ukierunkowane są na obudzenie większej miłości do siebie i zadbanie o własne zdrowie, dietę, skórę. Bo stan skóry to efekt pracy całego organizmu!

Autor: Izabela Bagińska, kosmetolog, właścicielka Kliniki IB SKINSPACE w Warszawie

>>> Przeczytaj również: WYWIAD z Izą Bagińską IB SKINSPACE- Jak branża beauty radzi sobie z kryzysem?

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Tagi
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES