noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
Ogólnopolskie Forum Inwestorek

IV Ogólnopolskie Forum Inwestorek już 3 czerwca w Warszawie

REKLAMA
REKLAMA
noSlotData

3 czerwca 2023 w Hotelu Renaissance przy lotnisku Airport Okęcie w Warszawie odbędzie się IV Ogólnopolskie Forum Inwestorek. Wydarzenie poświęcone jest szybko rosnącej społeczności kobiet aktywnie inwestujących na rynku nieruchomości. To już czwarta edycja forum, w którym weźmie udział ponad 200 Kobiet.

Podczas konferencji na scenie wystąpi kilkunastu prelegentów. Wśród nich znajdą się m.in. inwestorki, pośredniczki, trenerki technik sprzedaży, deweloperzy oraz radcy prawni. Opowiedzą oni m.in. o tym, jak skutecznie inwestować i pomnażać kapitał dzięki nieruchomościom, jakie trendy panują na rynku najmu, które elementy są kluczowe w obrocie nieruchomościami, a także, dlaczego warto inwestować w domy i mieszkania m.in. w Hiszpanii czy na Dominikanie. Poza tym uczestnicy konferencji będą mieli możliwość wysłuchania prelekcji dotyczących inwestycji m.in. w metale szlachetne, rynki kapitałowe czy farmy fotowoltaiczne. 

– Ideą Forum jest zrzeszenie w jednym miejscu zarówno wytrawnych, jak i początkujących inwestorek oraz profesjonalistek bezpośrednio związanych z branżą, w celu wymiany kontaktów, wzajemnej inspiracji, tworzenia wzorców i przekazywania wiedzy. Hasłem przewodnim są oczywiście nieruchomości, ale uczestniczki to przede wszystkim niesamowite, silne kobiety, które inwestują w siebie, co świetnie pokazały poprzednie edycje naszego wydarzenia

mówi Olga Marciniak, jedna z organizatorek wydarzenia.

IV Ogólnopolskie Forum Inwestorek: szczegóły wydarzenia

Organizatorem konferencji jest portal Inwestorki.pl, którego właścicielkami są Olga Marciniak oraz Katarzyna Dziubałka. Patronatem medialnym konferencją objął m.in. portal RynekPierwotny.pl, magazyn Strefa Nieruchomości, Comparic.pl, Fashionbiznes.pl, Inwestorrealestateexpert.pl, Portfelpolaka.pl, Targi Mieszkań i Domów oraz agencja Prime Time PR.

Więcej informacji na temat konferencji na stronie: https://www.inwestorki.pl/forum/

Ogólnopolskie Forum Inwestorek

Przeczytaj również: TOP 5 modowych spółek w Polsce, w które warto inwestować

REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
REKLAMA
noSlotData
noSlotData
noSlotData
REKLAMA
noSlotData

Newsletter

FASHION BIZNES