Gisele Bündchen napisała książkę

118
Źródło: vogue.it

Gisele Bündchen napisała książkę o swoim życiu oraz karierze. Opowiada w niej o swoich wzlotach i upadkach, które ukształtowały ją na taką kobietę, jaką jest teraz. 

>>> Przeczytaj również: “Modelka Adwoa Aboah zorganizowała kolejne inspirowane spotkanie Gurls Talk

 

Lessons: My Path to Meaningful Life, bo taki tytuł nosi książka Gisele Bündchen ukazuje prywatne życie topmodelki, zaczynając od okresu jej dzieciństwa spędzonego w Brazylii, zanim jeszcze zaczęła międzynarodową karierę, po macierzyństwo oraz małżeństwo z Tomem Brady.

Patrząc wstecz na niektóre doświadczenia, które przeżyłam przez 37 lat życia oraz to, czego się nauczyłam, wartości, które mną kierowały, które pomogły mi stać się tym, kim jestem, widzę, że są one bardzo głębokie i odmieniające – wypowiedziała się na temat swojej książki Gisele dla portalu CR Fashion Book. Cieszę się, że mogę podzielić się z Wami moją podróżą przez wzloty i upadki, dzięki którym stałam się tym, kim jestem teraz – dodaje.

I´m excited to announce the publication of my book, “Lessons: My Path to a Meaningful Life.” Looking back on some of the experiences I have lived through these past 37 years, what I’ve learned, the values that guided me and the tools that have helped me become who I am, has been a profound and transformative experience. I’m happy I get to share with you my journey through many of the ups and downs that made me who I am today! (Link bio or http://bit.ly/LessonsbyGisele) ✨📔🤗 Animada para dividir com vocês o meu livro. Resgatar algumas histórias que vivi, o que aprendi nestes meus 37 anos, assim como os valores e as ferramentas que me guiaram para chegar onde cheguei tem sido uma experiência profunda e transformadora. Fico feliz em poder compartilhar um pouco desta jornada de altos e baixos que me trouxeram até aqui. http://bit.ly/LessonsbyGisele

A post shared by Gisele Bündchen (@gisele) on

Modelka została odkryta przez agencję w wieku 14 lat i od tamtego czasu pojawiła się w ponad 600 kampaniach reklamowych, na ponad 2000 okładkach magazynów oraz uczestniczyła w ponad 800 pokazach mody. Od 2002 do 2016 roku była uznawana za najbogatszą modelkę świata. Dzisiaj miejsce Gisele Bündchen zajęła Kendall Jenner.

Informacja o tym, że Gisele Bündchen wydaje książkę została ogłoszona na jej Instagramie. Pod zdjęciem z dzieciństwa napisała także, że jej autobiografia trafi do sklepów w październiku, ale już dzisiaj można nabyć ją w przedsprzedaży przez Amazon.com