czwartek, 9 lipca 2020

listopad, 2019

30lis01gruTargi Rzeczy Ładnych / ZIMA!(listopad 30) 11:00 - (grudzień 1) 19:00 Targi Rzeczy Ładnych

Więcej

Szczegóły wydarzenia

WINTER IS COMING! Gotowi na zimę?! Bo my już zdecydowanie tak i właśnie dziś z wielką przyjemnością ogłaszamy największą tegoroczną edycję TRŁ - Targi Rzeczy Ładnych / ZIMA!. Jeszcze tydzień temu widzieliśmy się podczas fantastycznego weekendu z TRŁ FRESH! i TRŁ PRINT!, ale najlepsze w tym roku dopiero przed nami :) Targi Rzeczy Ładnych / ZIMA!, które odbędą się w weekend ❗️30 LISTOPADA-1 GRUDNIA❗️, to prawdopodobnie największe i najciekawsze wydarzenie, jakie kiedykolwiek przygotowaliśmy. Ponad 250 wystawców, ponad 3,5 tys. m2 przestrzeni i trzy osobne wspaniałe strefy, z których jedna, to prawdziwa niespodzianka. A wszystko to w szczycie przedświątecznego sezonu, właśnie wtedy, kiedy warto się zabrać za prezenty - dla bliskich i dla siebie :) Ale po kolei!

Targi Rzeczy Ładnych / ZIMA! to oczywiście najlepszy polski design - znakomici wyselekcjonowani wystawcy, których produkty podbijają polskie i zagraniczne festiwale, najciekawsi debiutanci i Wasze ulubione marki z poprzednich edycji TRŁ. Jak zawsze pokażemy oryginalne MEBLE i LAMPY od polskich projektantów, największy w Polsce przegląd CERAMIKI, świetnej jakości TEKSTYLIA, niepowtarzalny VINTAGE, ogromny wybór najlepszych książek i zabawek dla DZIECI, morze eko kosmetyków i umilaczy życia w strefie WELLNESS, a także piękne ROŚLINY i kwiaty - kto powiedział, że zima musi być biała?! ;). A wszystko to od najciekawszych projektantów i ze znakiem jakości TRŁ! Zachęceni? To poczekajcie na...

...TRŁ PRINT! - strefę plakatów i ilustracji! Po ubiegłotygodniowym szaleństwie nie mamy żadnych wątpliwości - KOCHACIE PLAKATY!!! I tym bardziej cieszymy się, że jak zawsze przed świętami - tym razem już pod szyldem TRŁ PRINT! - zalejemy Wasze ściany najlepszymi polskimi plakatami i ilustracjami od najlepszych - serio, NAJLEPSZYCH! - polskich plakacistów, ilustratorów i marek związanych z drukiem. Wiemy, że uwielbiacie plakaty na prezenty, ale przede wszystkim także dla siebie ;) i coś czujemy, że IKEA powinna dorzucić w swoich sklepach dodatkowy zapas ram na targowy weekend, bo może być ogień :) No dobrze, ale żeby nie było nudno, na tę edycję TRŁ przygotowujemy jeszcze jedną nową strefę, i jest to...

...strefa specjalna TRŁ x ELLE Polska x ELLE Decoration Polska x ELLE MAN! Po raz pierwszy w historii Targów Rzeczy Ładnych lubiane przez Was marki z rodziny ELLE zorganizują w ramach targów osobną strefę, w której znajdziecie wystawców pojawiających się na ich łamach - twórców biżuterii, dodatków i wyselekcjonowanej mody - dla kobiet i mężczyzn. Plus atrakcje, na których ujawnianie przyjdzie jeszcze pora. Witamy na TRŁ nowego partnera i nie mamy wątpliwości - to będzie WYDARZENIE!

Zatem wszystko jasne - 30.11-1.12, Centrum Praskie Koneser, trzy przestrzenie i ponad 250 wystawców. Dołączajcie do wydarzenia! Notujcie w kalendarzach! I róbcie miejsce w domach, mieszkaniach i na ścianach - WINTER IS COMING!

Kiedy?

Listopad 30 (Sobota) 11:00 - Grudzień 1 (Niedziela) 19:00

Gdzie?

Targi Rzeczy Ładnych

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA