sobota, 4 lipca 2020

maj, 2020

23maj(maj 23)09:0030(maj 30)10:30SZKOLENIE ONLINE: Kariera w branży kreatywnej - jak ją zaplanować?09:00 - 10:30 (30) szkolenie online

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Oprócz merytorycznej wiedzy na co dzień, proponujemy Wam serie kursów i szkoleń, które mają ulepszyć Twoją rzeczywistość. Tym razem mowa o planowaniu kariery lub dostosowanie się do istniejących zmian na rynku. Jak się okazuje, nikt nas tego nie uczy: jak planować swoją przyszłość, jak znaleźć pracę w tych trudnych czasach i czym się zająć, aby nie zwariować bez pracy! Szkolenie dostępne teraz w trybie online.

DLA KOGO

Szkolenie jest dedykowane osobom, które chciałyby pracować w modzie, osobom, które utraciły pracę i szukają nowej ścieżki kariery a także tym, którzy szukają inspiracji do lepszego jutra.

Szkolenie ma charakter rozbudowany: spotykamy się dwukrotnie na sesji ONLINE (2 x 1.5h) a następnie rozwiązujemy kazusy poprzez narzędzie internetowe. Dzięki tym zajęciom zbudujesz swoje nowe CV i list motywacyjny, rozwiążesz zadania mające na celu zdefiniowanie Twoich zawodowych celi. Szczegóły i daty poniżej.

CEL SZKOLENIA: 

Celem szkolenia jest przygotowywanie osób do rynku pracy i wyznaczenia sobie celi zawodowych.

Udział w szkoleniach pozwala więc zarówno na wzbogacenie własnej wiedzy, zrozumienie mechanizmów panujących na rynku, ale przede wszystkim zwiększenie pewności siebie.

W trakcie szkolenia uczestnicy będą rozwiązywali kazusy oraz przygotowywali projekty w oparciu o hipotetyczną lub własną działalność.

PROGRAM

 • Aktualne trendy na rynku pracy
 • Możliwości rozwoju i zawody w branży
 • Test osobowości pomagający w nakierowaniu na właściwe tory zawodowe
 • Metoda design thinkingu zaaplikowana do planowania kariery
 • Jak szukać pracy
 • Jak napisać właściwe CV i list motywacyjny

DATA I SZCZEGÓŁY

 • Kiedy:
  • Sesja online#1: 23 maj (1.5h)
  • Sesja online#2: 30 maj (1.5h)
 • Kurs będzie realizowany zdalnie z wykorzystaniem komunikatorów typu Zoom (otrzymasz kod do videokonferencji) Słuchacze będą również otrzymywać materiały w wersji elektronicznej i zadania do wykonania.
 • godziny: 9:00
 • Koszt: 195 zł
 • kontakt@fashionbiznes.pl

JAK SIĘ ZAPISAĆ

ZAPISY poprzez wysłanie zgłoszenia na adres kontakt@fashionbiznes.pl oraz opłacenie czesnego na konto:

92 1050 1520 1000 0092 3999 0154 Nie zapomnij o podaniu imienia i nazwiska w treści przelewu oraz NAZWY KURSU

Prosimy rownież o kontakt w przypadku konieczności wystawienia faktury.

Wykładowca

Urszula Wiszowata- założycielka serwisu FashionBiznes.pl a także ekspert sprzedaży w branży mody

Jedna z założycielek Akademii Biznesu i Prawa Mody na Uczelni Łazarskiego oraz właścicielka serwisu FashionBiznes.pl– portalu poruszającego się w temacie biznesu mody. Swoje doświadczenie zdobywała jako analityk finansowy Chanel w Nowym Jorku, country manager skandynawskiego marketplacu Miinto oraz Dyrektor sprzedaży w Showroom.pl. Na co dzień konsultuje duże przedsiębiorstwa oraz marki w strategii i ekspansji zagranicznej, układa asortyment pod sprzedaż i planuje ją.

Jej międzynarodowa perspektywa oraz chęć dzielenia się wiedzą są odzwierciedlone we wszystkich aspektach jej kariery. Jej ulubionymi zagadnieniami jest biznes międzynarodowy, e-commerce oraz HR. Absolwentka Fox School of Business na Uniwersytecie Temple w Filadelfii gdzie ukończyła dwa kierunki: Finanse i Handel Międzynarodowy.

W pracy ze studentami na Uczelni Łazarskiego oraz w biznesie, Ula Wiszowata korzysta przede wszystkim ze swojego ekonomicznego wykształcenia i przybliża sytuacje, które rozgrywają się na rynku.

Kiedy?

23 (Sobota) 09:00 - 30 (Sobota) 10:30

Gdzie?

szkolenie online

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA