czwartek, 9 lipca 2020

listopad, 2019

21lis09:0014:00Konferencja Fashion Economy 4.009:00 - 14:00 Centrum Kreatywności Targowa

Więcej

Szczegóły wydarzenia

W dniu 21 listopada 2019 r. odbędzie się druga edycja konferencji Fashion economy, organizowanej przez Akademię Biznesu i Prawa Mody Uczelni Łazarskiego, której partnerem strategicznym jest firma doradcza KPMG.

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane wyniki drugiej edycji raportu na temat rynku mody w Polsce, opracowanego przez KPMG we współpracy z Akademią Biznesu i Prawa Mody Uczelni Łazarskiego.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji raportu są wyzwania stojące przed branżą mody, m.in. w zakresie różnic pomiędzy podejściem do mody poszczególnych pokoleń konsumentów, ich preferencji zakupowych oraz wpływu eko-trendów zarówno na branżę mody, jak i postawy konsumenckie.

Ponadto, podczas konferencji zostanie zgłębione zagadnienie zrównoważonego rozwoju w sektorze mody – czy ekologiczna moda jest wyłącznie nowym trendem, czy to już „must have” marek odzieżowych. 

Zaproszeni eksperci poruszą też temat pracy i zatrudnienia w branży mody w dobie zmieniającego się świata oraz potrzeb młodszych pokoleń. Specjaliści pokażą świat mody online od kuchni i postarają się odpowiedzieć na pytanie, czy moda całkowicie przeniesie się do sieci. Zostanie także przybliżony trend od rzemiosła do biznesu. Na koniec przedstawione trendy, spostrzeżenia oraz wnioski zostaną skonfrontowane z dawnymi wyobrażeniami wizjonerów i pionierów polskiej branży mody. Odpowiedzą oni na pytania: jak wyglądała branża mody kilkadziesiąt lat temu i czy spodziewali się jej rozwoju w obecnym kierunku, co ich zaskoczyło i przed czym mogą dziś przestrzec młodsze pokolenia rozwijające branżę – biznes mody wczoraj, dziś i jutro – „od kuchni” i bez „owijania w bawełnę”.

Konferencja dotyczy polskiego rynku mody i wyzwań stojących przed branżą, ze szczególnym uwzględnieniem:

  • kierunków rozwoju mody
  • zrównoważonego rozwoju
  • zatrudnienia w branży mody
  • trendów w sprzedaży
  • trendów w komunikacji z konsumentem

 

Konferencja odbędzie się :

  • 21 listopada 2019 r.
  • w Centrum Kreatywności Targowa, ul. Targowa 56, Warszawa

 

Udział w konferencji bezpłatny - wymagana jest rejestracja

Kiedy?

(Czwartek) 09:00 - 14:00

Gdzie?

Centrum Kreatywności Targowa

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA