środa, 5 sierpnia 2020

lipiec, 2020

10lipAll Day11Design talks Business Summit - edycja online(All Day)

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Weź udział w piątej, jubileuszowej, edycji Design talks Business Summit 10 – 11 lipca. Choć w tym roku nie spotkamy się na żywo w Gdyni, podczas Gdynia Design Days, mamy nadzieję, że wspólnie stworzymy festiwalową społeczność w ramach platformy wymiany wiedzy i doświadczeń. Wierzymy, że projektowanie jest narzędziem zmiany. Jesteśmy przekonani, że otwartość umysłu, uważne podejście i wspólna wymiana myśli może zaprowadzić nas do nowych rozwiązań, których dziś tak bardzo potrzebujemy. Zamelduj się na platformie GDD i weź udział wyjątkowej edycji online DtB Summit.

DtB Summit to wydarzenie skierowane do przedsiębiorców, projektantów i agentów zmian. W programie 5. edycji znajdziesz inspirujące prezentacje, wartościowe studia przypadku, praktyczne warsztaty i wyzwania projektowe. W ramach dwudniowego cyklu spotkań z międzynarodowymi ekspertami i praktykami zyskasz:

• wiedzę przekazaną podczas dwóch dni wykładów,
• znajomość nowatorskich narzędzi i metod projektowania dla biznesu,
• praktyczne umiejętności - warsztaty z profesjonalistami,
• możliwość nawiązania wyjątkowych kontaktów - networking online,
• bezpośredni dostęp do ekspertów z Polski i zagranicy,
• swobodny wybór formy uczestnictwa - słuchacz, obserwator lub praktyk.

W tym roku liczą się chęci, możesz dołączyć z każdego miejsca na świecie. Udział w wyjątkowej edycji online DtB Summit i DtB First Steps jest całkowicie bezpłatny. Aby uczestniczyć w wykładach wystarczy się dołączyć do platformy GDD. Dodatkowe zapisy obowiązują na warsztaty ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Sprawdź program na www.gdyniadesigndays.eu

Nie zwlekaj! Do pierwszych stu osób, które zameldują się na platformę GDD i dołączą do naszego newslettera, wyślemy niespodziankę prosto znad morza. Dedykowany pakiet powitalny, stworzony specjalnie na wyjątkową edycję online GDD, może trafić do Ciebie.

#DtB #DtBSummit #DtBFirstSteps #DtBS #DtBFS
#GDD #GDD2020 #gdyniadesigndays #uwaga

Kiedy?

lipiec 10 (Piątek) - 11 (Sobota)

Organizer

Gdynia Design Days

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA