overlays: {bottom: true}
Diverse Love to care

Diverse Love To Care: kolekcja stworzona z myślą o innych

Nowa kolekcja Love To Care od Diverse to sposób, by okazać bezinteresowne wsparcie potrzebującym z najuboższych rejonów Afryki. Kupując ubrania z tej charytatywnej kolekcji, masz szansę dołożyć swoją cegiełkę na rzecz działalności dobroczynnej Polskiej Misji Medycznej w Tanzanii i Senegalu. 

Diverse dla Polskiej Misji Medycznej 

Zgodnie z przesłaniem kampanii towarzyszącej kolekcji: Caring is loving – the more you give, the more you get, im więcej miłości, troski, i dobroci dajemy od siebie, tym więcej do nas wraca. To właśnie drobne, bezinteresowne gesty zebrane razem zyskują ogromną moc i ważne jest, by inspirować do tego innych.

Wyjątkowa kolekcja Diverse powstała we współpracy z Polską Misją Medyczną składa się z dziesięciu casualowych produktów dla niej, dla niego i dla dziecka, utrzymanych w bieli i czerni. Na projektach znajduje się wyjątkowe, kolorowe logo z nazwą kolekcji. Bezpośrednią inspiracją do stworzenia tego motywu był rysunek jednej z podopiecznych Polskiej Misji Medycznej – dziewczynki o imieniu Yussrah. Dokładnie ten sam rysunek przedstawiający trzymających się za dłonie ludzi widnieje na dziecięcym T-shircie i longsleevie.

fot. Michał Zieliński

15% zysków ze sprzedaży kolekcji Love To Care marka Diverse przekazuje na rzecz realizacji projektów Polskiej Misji Medycznej w Afryce.

Podaruj bliskiej osobie wyjątkowy prezent

Koszulka, bluza, czapka z daszkiem lub skarpetki z kolekcji Love To Care to nieszablonowe propozycje na upominek od serca z okazji zbliżającego się Dnia Matki, a wkrótce potem także Dnia Dziecka. Prezent z tak dobrą energią z pewnością ucieszy każdego obdarowanego, jak i przyczyni się do szerzenia dobra.

mat. prasowe

Pomoc w Senegalu i Tanzanii – Stowarzyszenie Polska Misja Medyczna

Stowarzyszenie Polska Misja Medyczna od 1999 r. pomaga ofiarom wojen, katastrof i kataklizmów. To najstarsza polska organizacja pozarządowa otaczająca opieką przede wszystkim matki, kobiety w ciąży i dzieci z najuboższych rejonów świata. 

Środki pozyskane ze sprzedaży kolekcji Love To Care umożliwią remont ośrodków zdrowia w Senegalu, wyposażenie tamtejszych oddziałów leczenia niedożywienia, neonatologii oraz wiejskich ośrodków zdrowia. Dodatkowo, wesprą działania wolontariuszy szkolących personel i lokalną społeczność z zakresu niedożywienia i zdrowego żywienia.

Pomoc w Tanzanii jest równie ważna. Stowarzyszenie Polska Misja Medyczna wspiera tam przede wszystkim samotne matki i noworodki. Skupia się na ich opiece medycznej i leczeniu chirurgicznym, a także finansuje zakup specjalistycznego sprzętu do lokalnego szpitala w Nyangao. 

Sprawdź kolekcję Diverse x Polska Misja Medyczna

fot.Damian Lemański

Materiał sponsorowany

Tagi

Newsletter

FASHION BIZNES