#CareerMonday Nowe biuro firmy Apple ekologiczną niespodzianką

Emocje wokół Dnia Ziemi nadal unoszą się w powietrzu. Firma Apple, aby uczcić ten niezwykły dzień stworzyła animowane filmy inne niż wszystkie. Wyjątkowe nagrania z niebanalnymi ilustracjami artysty Jamesa Blagdena niosą ze sobą wartościową wiadomość pokazując innowacyjne podejście Apple do zmian klimatycznych, czy oszczędzania surowców.

Firma Apple znana jest z dbałości o środowisko. Świadczą o tym poczynania marki w tym jej nowe biuro. Apple Park jest największym na świecie wentylowanym budynkiem, który nie wymaga ogrzewania i użycia klimatyzacji przez dziewięć miesięcy w roku. Nowa siedziba firmy jest olbrzymią powierzchnią asfaltu, obsadzoną odpornymi na suszę drzewami, a co najważniejsze zasilana wyłącznie energią odnawialną.

Póki co Apple stawia na kampanie

Firma zachęca do wyjścia na zewnątrz, korzystania z naszej planety oraz uprawiania sportu. Klienci, którzy podjęli wyzwanie w Dzień Ziemi otrzymają specjalne naklejki w aplikacji Messages.

Oprócz tego firma Apple ogłosiła, że obecnie 96% swojej działalności prowadzi przy użyciu odnawialnych źródeł energii włączając w to swoje biura, sklepy oraz centra dystrybucji. Więcej informacji możecie uzyskać czytając raport “Environmental Responsibility Report” na bieżąco aktualizowany na stronie marki Apple.

Osobiście kochamy firmę Apple, że stara się zapewnić nam bezpieczną przyszłość. Czekamy na więcej innowacji, a póki co polecamy obejrzeć filmy, które na pewno was rozbawią.

https://www.youtube.com/watch?v=pHOne3_2IE4

https://www.youtube.com/watch?v=8bLjD5ycBR0

https://www.youtube.com/watch?v=eH6hf6M_7a8

Newsletter

FASHION BIZNES