Znów uczymy biznesu modowego! Tym razem we Wrocławiu.

196

Po bardzo merytorycznych warsztatach w Poznaniu jeszcze raz łączymy siły z GeekGoesChic, Idea Hub oraz Allani i zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu GGC Fash&Tech Workshops: Fashion Business. Spotkanie 27 kwietnia odbędzie się we Wrocławiu. 

Na początku miesiąca spędziłam bardzo inspirujący dzień na warsztatach biznesowych w poznańskim Idea Hub, gdzie miałam przyjemność opowiedzieć o tym w jaki sposób budować swoją markę w oparciu o kontakt z mediami. Po sukcesie wydarzenia, GeekGoesChic zaprosiło mnie na kolejne warsztaty – tym razem będziemy szkolić wrocławskich pasjonatów mody, którzy ciekawi są w jaki sposób rozwinąć markę modową. Tym razem, w Idea Hub (który jest partnerem Wydarzenia) do mnie i Kasi Gola z GeekGoesChic dołączy Dominika Gdyczyńska z Allani.pl. W trójkę poprowadzimy całodzienne, trwające od 9:45 do 17:00 warsztaty, podczas których dowiecie się jak kreować wizerunek marki, pracować z mediami, sprzedawać za granicą, a także jakie triki wykorzystywane w budowaniu startupów technologicznych możecie wykorzystać w tworzeniu marki modowej. Spotkanie dedykowane będzie małej grupie, a zapisywać się można tylko do końca tygodnia – więc pośpieszcie się!

Warsztaty Poznań

Aby wziąć udział, należy się zapisać przez formularz dostępny na wydarzeniu na Facebooku oraz wykonać małe, proste zadanie (wrzucić zdjęcie na Instagrama i otagować je w odpowiedni sposób – więcej detali w Wydarzeniu).

O GGC Fash&Tech

Inicjatywa GGC Fash&Tech powstała w Krakowie i została zainicjowana przez Kasię Gola nominowaną do tytułu Kobiety Roku Glamour Polska w kategorii Online (2016), autorkę docenionego przez WGSN Global Fashion Awards (2015) bloga GeekGoesChic.Co. Jest to pierwsza tego typu, cykliczna inicjatywa w Polsce. Celem jest stworzenie przestrzeni dialogu i współpracy między branżą modową i nowymi technologiami.

Szczegóły na temat spotkania

GGC Fash&Tech Workshops: fashion business – Wrocław

Data: 27 kwietnia 2017

Godzina: 9:45 – 17:00

Miejsce: Idea Hub, ul. Świętego Mikołaja 72, Wrocław
Partner: Idea Hub

Link do formularza

https://goo.gl/forms/ltxnZ6VrDl3k9C5O2

Link do Wydarzenia na Facebooku

https://www.facebook.com/events/1888563524695727/?active_tab=about

PODZIEL SIĘ