The STUFF – męskie targi

  154
  Kiedy:
  Kwi 9, 2017@11:00 – 19:00
  2017-04-09T11:00:00+02:00
  2017-04-09T19:00:00+02:00
  Gdzie:
  BABKA do wynajęcia Młocińska 5/7
  01-065 Warszawa
  Polska

  The STUFF – męskie targi
  9 kwietnia, BABKA do wynajęcia, wstęp wolny
  Kontakt: info@thestuff.pl

  THE STUFF, to niezwykła podróż do męskiego świata. To zaproszenie do odkrywania wiedzy o mężczyznach, ich potrzebach, tajemnicach, stylu i marzeniach. Wreszcie, to odpowiedź na mało słyszany dotąd głos męskiej populacji, domagający się eventu specjalnie dla nich.

  THE STUFF, to różnorodne strefy – kwintesencja najlepszych aspektów życia każdego mężczyzny. To połączenie prelekcji
  z targami, pokazami i muzyką na żywo, degustacjami, a także interakcją z innymi uczestnikami wydarzenia. To nowatorskie podejście do Waszych męskich potrzeb. Stawiamy na nowości, świeżość i innowacyjność.

  Strefa marek, to starannie wyselekcjonowane brandy. Producenci, projektanci i wystawcy, których spotkacie na THE STUFF, to prawdziwy “top of the top” w swoich dziedzinach.

  Strefa wiedzy będzie prowadzona w formie warsztatów i prelekcji. Zapraszamy specjalistów, z popularnych w ostatnim czasie dziedzin życia, którzy potrafią i chcą podzielić się swoją pasją. Zależy nam, abyście poznawali nowości, poszerzali swoją wiedzę i doskonalili życiowe zainteresowania.

  Strefa pasji i rozrywki, to strefa, w której pokażemy jak można po męsku spędzać czas. Klub cygar? Gry? Yachting club? Malarstwo? Motoryzacja? Na wszystko jest tutaj miejsce. Co więcej – zaprosimy Was – uczestników, do wypełnienia tej strefy treścią.

  Strefa zdrowia i pielęgnacji, to miejsce dla wszelkiego typu firm zajmujących się pielęgnacją, kultywacją ciała oraz dbaniem
  o fizyczną stronę bycia mężczyzną. Chcemy pokazać, że bycie facetem, to nie tylko przyjemność, ale również konieczność troski
  o siebie w odpowiedni sposób.

  9 kwietnia, to dzień po męsku, ale nie tylko dla mężczyzn. Zapraszamy Waszych bliskich i rodziny, abyście wspólnie spędzili ten czas w atrakcyjny sposób. Przygotowujemy także strefę FOOD & CHILLOUT, w której będziecie mogli wiosennie relaksować się.

  Babka do wynajęcia to miejsce wyjątkowe. Pełne energii, stylu, pasji i dobrego smaku. To znany punkt w stolicy, a także miejsce wielu innych wartościowych wydarzeń odbywających się w Warszawie. Link: https://web.facebook.com/babkadowynajecia
  Blisko CH Arkadia, zaraz przy Rondzie Radosława.

  PODZIEL SIĘ