Festiwal Świadomych Rodziców // SILESIA BAZAAR Kids vol. 4

  39
  Kiedy:
  Kwi 23, 2017@10:00 – 17:00
  2017-04-23T10:00:00+02:00
  2017-04-23T17:00:00+02:00
  Gdzie:
  Plac Sławika i Antalla 1, 40-005 Katowice
  plac Sławika i Antalla 1
  40-166 Katowice
  Polska
  Koszty:
  Bez opłat

  Festiwal Świadomych Rodziców
  23.04.2017 r. Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

  Festiwal Świadomych Rodziców to pierwsza w Polsce impreza dedykowana współczesnym i wymagającym rodzicom połączona z targami niezależnej mody dziecięcej. Festiwal powstał z inicjatywy „oMatko! Magazyn świadomych rodziców” oraz Fundacji „Colors of Silesia”, organizatora cyklu targów SILESIA BAZAAR.

  Mamy już za sobą czasy, kiedy kupowanie dziecięcych ubranek odbywało się wyłącznie w „sieciówkach”, a szafki w domach uginały się od niskiej jakości akcesoriów produkowanych w Azji. Uważamy, że wiedzę powinni przekazywać prawdziwi specjaliści, a nie popularne koncerny. Chcemy aktywnie spędzać czas z naszymi dziećmi. Szukamy alternatywnych rozwiązań. Wciąż się uczymy. Doceniamy niezależną modę i dizajn. Jesteśmy świadomymi rodzicami.

  W ramach Festiwalu Świadomych Rodziców odbędą się liczne prelekcje i warsztaty dla rodziców, dzieci oraz targi SILESIA BAZAAR Kids vol.4, poświęcone produktom dla dzieci i rodziców. Podczas Festiwalu nie zabraknie też okazji do skosztowania pysznego jedzenia, napicia się świeżych soków oraz aromatycznej kawy – to wszystko w specjalnie przygotowanej strefie Gastro.

  Festiwal Świadomych Rodziców odbędzie się w nowoczesnym budynku wystawienniczym – Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, ikonie architektonicznej Górnego Śląska. Za sprawą SILESIA BAZAAR Katowice stały się mekką polskiej i śląskiej mody oraz dizajnu. Podczas edycji Kids, zaprezentuje się ponad 100 wystawców z całej Polski. W poprzednich edycjach targów SILESIA BAZAAR Kids, które są imprezą towarzyszącą Festiwalowi, wzięło udział ponad 200 wystawców i kilka tysięcy odwiedzających. To największe targi poświęcone produktom dla dzieci w naszym regionie.

  Cennik, Regulamin Festiwalu oraz Plan stoisk tutaj: http://silesiabazaar.pl/pl/kids/oferta/
  Rejestracja nowych Wystawców: http://silesiabazaar.pl/pl/rejestracja/,
  Zapisy dla Wystawców już posiadających konto: http://silesiabazaar.pl/pl/logowanie/

  PODZIEL SIĘ